Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kislányommal nehezen értjük...

A kislányommal nehezen értjük meg egymást, sokszor nem értem mit szeretne, a horoszkóp segít ebben?

Figyelt kérdés
2011.01.05-én 17.55-kor született. Én mérleg jegyében oroszlán aszcendenssel. Ez jelent valamit?
2011. márc. 1. 20:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
34%

nem érted mit akar az 1 hónapos kibabád és vajon a horoszkóp segíthetne e ??

sajnálom a gyereked már most..

2011. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

óóóóóó, nem 1 hónapos! 14! hát még születési dátumát se tudom:

2010.01.05. 17.55

Szegény, sajnáld csak nyugodtan...

2011. márc. 1. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

beszélgess vle, töltsetek együtt több időt, nézz utána azoknak a dolgoknak, amiket szeret, és pikkpakk érteni fogod.

Egyébként inkább pszichológiai könyveket olvass, hagy a horoszkópot.

2011. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Az hogy miben tudna segíteni akkor a horoszkóp ha nem értünk meg(??) egy 14 hónapos gyereket csak nekem magas?
2011. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A pici lánynak is oroszlán az aszcendense, első házas Marssal, ami azt jelenti, hogy elég erős kos vonásokat is felfedezhetsz benne :) Hogy érted, hogy nem értitek meg egymást? Miben nyilvánul ez meg pl?
2011. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan szinten, hogy az csak egy útmutatás. Ajánlok egy oldalt. www.harmonet.hu
2011. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok


www.astronet.hu

2011. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.

Nem vagyunk egy hullámhosszon, más a ritmusunk én lassúbb nyugodtabb vagyok, ő hirtelen, haragos, nem elég kitartó, türelmetlen...

Segíteni szeretnék neki, ezért gondoltam hogy a horoszkópjából többet megtudok róla és ezáltal segíthetem a fejlődését, olyan játékokat játszunk, erősítem a pozitív dolgait, megtudhatom mi az erőssége stb

2011. márc. 3. 08:04
 9/12 anonim válasza:
0%

jéézusom még csak 14 hónapos -.-"

mi lesz majd ha kamasz lesz ?? pff -.-

2011. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Még 3 éve kaptunk ajándékba egy ilyen tanácsadó könyvet, ami nálunk nagyon hasznos volt. Most 6 éves a fiam és nagyon sokat segített a leírás.

Azt mondta a barátnőm hogy a vaterán vette anno.

Nevelési tanácsadó szülőknek! az elemzés címe és a fiam és a mi (apu, anyu) születési dátuma alapján készült. Megkérdeztem, de már nem emlékszik az eladó nevére.

Ami benne van a könyvben telefonszám már nem él, úgyhogy közelebbit nem tudok neked írni. A vaterán nem vagyok regisztrálva, de ott esetleg rá kereshetsz.

2011. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!