Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Otthon végezhető jóslásokat...

Otthon végezhető jóslásokat szerelemmel kapcsolatosan tudnátok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 17:28
 1/6 anonim válasza:
48%

Szia!

Engem is nagyon érdekel a téma.14 voltam amikor megvettem a tarot könyvet és a kártya pakkot!Abban minden levan írva,hogy kell használni.Hiszitek vagy sem,nekem pár dolog beteljesült!:)Csak ajánlani tudom.Ezoterikus boltokban megtudod venni.

2008. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. nov. 24. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Kedves első válaszoló.Természetesen nem kioktatásképpen vagy akármi csak megjegyezném,hogy ez a tarot kártya+könyv együtt 7ezer ft.Nos,mivel ilyen drága jobban hisznek benne az emberek,mint egy nem speciálisan jóslásra kifejlesztett XY kártyában.Teszemazt megjósolód,hogy 10 nap múlva rádtalál az igaz szerelem vagy 5nap múlva jó jegyet fogsz kapni az iskolásban(Most ezek csak példák,nem mondtam,hogy tarottal jegyeket jósolnak)akkor eszerint próbálod meg irányítani az életed,és a beteljesedés ennek,nempedig a jóslásnak köszönhető.!!SZERINTEM.!!

Értem ezalatt,hogy 10nap múlva elmész direkt plázázni,nagy sétákra,buliba stb,és minden pasival aki tetszik flörtölsz/szemezel.Ennek köszönhetően kialakulhat egy kapcsolat,amit te a későbbiekben a jóslásnak fogod köszönni,holott TE magad érted el avval,hogy pláza+séta+buli.

Vagy a jegyeknél..Direkt tanulsz mindenből,hogy tényleg megkapd azt a jó jegyet.Hát én úgy gondolom,hogy ezt is magadnak köszönheted.De ez egyáni vélemény,nem biztos.De én úgy vagyok vele,hogy ha valóban lenne valami olyan jóslás ami hatásos.Akkor ad1.-MINDENKI ismerné,mert ismert lenne és meg sem született volna ez a kérdés(Természetesen ezt nem bántásképp intézem a kérező felé.)

Illetve ad2.Akkor MINDENKINEK teljesülne,és neked sem kedves 1.válaszoló csak "néhány dolog" mert akkor mégsem teljesen igaz ez a tarot jóslás?:)

De mégegyszer leírom,hogy ez egyéni,de lássuk be logikus vélemény!:)

2008. nov. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kell: -2 piros gyertya/fehér(jó a mécses is)

-1 piros papír és 1 cerka

meggyújtod a gyertyát és a szerelmed tulajdonságaira gondolsz.A papírra felírod a gondolataidat és elégeted a 2 gyertya felett.

2010. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csency888 válasza:

ez akkora baromság... nem látja senki hókuszpókuszokkal a jövőt! de a tarot nem hókuszpókusz...

és nagyon sokszor beválik.Mondjuk igaz hogy sosem mondja meg pontosan a jövőt(mint yoda meg a többiek).Pont ezért nem mész direkt bulizni,meg direkt sétálgatni...

Ez azoknak való akik tudnak szimbólumot fejteni,és van egy kis "fantáziájuk".

2012. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hat én annak idejen 2x voltam josnőnel,nem hittem benne,de bnőm igen,igy el kisertem. Nem penzes volt,(ha adtal,adtal..ha nem akk nem) nekem 3.dolgot jósolt meg a 2xi ottlet alatt 3.-ev különbséggel mentem. Mindket nagypapám halálát meg mondta. Nem pontosan cs h abban az evben nyáron. Es tenyleg.. Aug.1-én halt meg. :( masodik hasonlóan. Meg egy külföldi munkat a suli utan. Pedig nem keszultem sehova.. Maig nem hiszek bennük,de ebbe..veletlenul vagy sem..tenyleg be talált.
2015. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!