Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért kell a horoszkópnak...

Miért kell a horoszkópnak ekkora nagy jelentőséget tulajdonítani?

Figyelt kérdés

Összeillünk-e? Ez nem a horoszkóp dönti el, hanem a sors, illetve az, hogy lehet-e épp gyereketek, ahhoz már a vércsoportotok számít (meg lehet nézni, de ha nem feditek el a testszagotokat és ha egyik sem érzi a másikat büdösnek, akkor már meg van oldva - biológia, természetes módon így oldja meg, hogy ne azt válaszd, aki bűzlik).

Ha valaki nem tudná, a horoszkópnál csináltak olyan kísérletet, hogy direkt felcserélték egy osztálynak. Nem csak arról volt szó, hogy mindenki másét kapjon, hanem a válaszok alapján, minél nagyobb legyen az eltérés. Megnézték és azt látták, hogy igazat írnak róla, aztán jött a pofára esés, hogy mikor megmutatták, melyik is a valós horoszkóp. A hallgatók ledöbbentek, pedig azt a készítőtől való, aki mesterien űzi a szakmát, vagyis ő nem követhetett el baklövést.


2011. máj. 4. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, számomra a horoszkóp szórakozás, elolvasom általában a napit/hetit/havit de sosem tulajdonítottam neki több jelentőséget mint pl. az ilyen-olyan netes önismeret teszteknek...
2011. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
okos ember nem foglalkozik vele ennyit. A testszagokról nem értem miről beszélsz.
2011. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a párválasztásban jelentős szerepe van ugyanis a jelölt hormonjainak, ami a bőrön illetve az orrodon keresztül jut el hozzád.
2011. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de én általában a jellemvonások alapján döntöm el, bejön-e valaki vagy sem, nem a szaga alapján. Nem vagyok kutya.
2011. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Phoney ***** válasza:

"pedig azt a készítőtől való, aki mesterien űzi a szakmát, vagyis ő nem követhetett el baklövést."


és te ezt el is hiszed? Így lehet a világon bármit lejáratni. Megkérdezni egy "híres szakértőt", aki aztán f***ságokat csinál/mond.


Egyébként sosem tanultam ilyesmmit, de a jegyük alapján nagyon jól tudom kezelni az embereket, és abban sem csalódok, hogy mit várhatok tőlük. Igazad van, nem kell TÚL nagy jelentőséget tulajdonítani neki. A helyén

kell kezelni és működik.

2011. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyébként, aki hiszi, aki nem, régebben egy életviteli magazinnál dolgoztam egy rokonommal, és ott a horoszkópot, stb ket ugy állítottuk össze, hogy ami régen volt azt beleraktuk. Ilyen naptárban volt beirogatva csomó hülyeség pl ,,egyél sok szénhidrátot" vagy ,, ez a nap előnyös a párkapcsolatokank" és probáltuk egyenlően elosztani, hogy mindenkinek jusson havonta egy-egy legalább mindenből. és odaraktuk mellé egy asztrologus képét, akivel előtte ezt megbeszéltük.
2011. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem elég sokan gondolják/tudják, hogy ezt így csinálják :D
2011. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem azt írta a horoszkópom hogy mostanában többet fizető állásra vágyom. ki ne vágyna ilyenre?

Mellesleg nem is dolgozom, nem is fogok jóideig mert egyetemista vagyok. már itt megbukott a dolog.

2011. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!