Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 1. Kos nővel jól kijöttök? 2....

1. Kos nővel jól kijöttök? 2. Tapasztalat? 3. Mi a horoszkópod, nemed?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idős vagy ha megkérdezhetem?:)
2011. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Jahm értem én :) Hát én sem horoszkóp alapján,de azért jó tudni,hogy ki mi,mert néha jó következtetéseket lehet levonni,amik be is válnak,de nem ez alapján ítélkezek,meg nem ez a döntő :)

Hát igeen... :)

2011. máj. 20. 15:50
 13/18 A kérdező kommentje:
Heh :) kívül fiatal,de belül egy öregasszony :) :D
2011. máj. 20. 15:51
 14/18 anonim ***** válasza:

1. Meg van köztünk az összhang.

2. Felfokozott, impulzív, izgalmas és érdekes, legalábbis számomra. Szeretem bennük a keménységüket, szívósságukat és tisztelem őket a kitartásukért. Eddigi tapasztalataim mondatják ezt velem. Ja, és a humor terén is egy rugóra jár az agyunk általában.

3. Skorpió lány.

2011. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1. Sajnos nehezen. Anyukám is kos. 2. Önfejű, nehezen nyugszik le, nagyon sok türelem kell hozzá. 3. Mérleg/lány
2011. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Cuccster ***** válasza:

teljesen mindegy kinek mi a horoszkópja, sose az alapján válogattam a barátnőimet, hogy mikor születtek (miért lenne ez lényeges??)

A természeted nem az fogja meghatározni, hogy éppen nyár volt vagy tél, amikor megszülettél.. baráti körömben sok ismerősöm szintén ugyanabban az időszakban született, mint én, van akivel 1 nap a különbség, mégis teljesen más karakterek vagyunk. A horoszkóp nagyjából egyenértékű a csontokból jóslással :)

no meg a napi ténykedésed hogy s mint befolyásolja az, hogy bizonyos kiválasztott csillagok fénye már több 100 vagy ezer éve utazik a világegyetemben épp azon a héten éri el a földfelszínt.. höhö no de ezt TÉNYLEG elhiszi valaki??


de, hogy tudd : F/35 mérleg

2011. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én ezt értem,de Te meg azt nem tudod,h én ezt a kérdést tettem fel ez az egyik, másik meg,hogy mindenki másban hisz :) ;)


Hát igen a skorpió lányok akarata nem gyenge,de nekem a legjobb bnőm az és nagyon figyelmes tud lenni és megértő :)


Hát igen el is hiszem mérleg lány :) :D

2011. máj. 21. 16:03
 18/18 A kérdező kommentje:
*szóval,h a kérdést mért tettem fel :D
2011. máj. 21. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!