Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen lehet egy...

Szerintetek milyen lehet egy Bika nő Bak aszcendenssel és Mérleg Holddal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, nagyon jó lesz a kapcsolat. A bikához illik a bak és a halak is a mérleghez :)
2011. máj. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Liza hol látsz te itt halakat?


Bár egy nő mindig alapban halak. C-:


Egy nagyon céltudatos de alapjában véve nőies , kicsit kemény nő.

2011. máj. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek hal nők én is vízöntő vagyok. De van vizem a halaknak :D
2011. máj. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy értem hogy minden képlet az eltérését (is) jelenti egy személynek a két alap jegytől.


Nők esetén ez a halak,

férfiaknál pedig a kos.

2011. máj. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kellemes, nyugodt élet vár rájuk egymás mellett. Mindkettő földjegy, tehát sok bennük a közös vonás. Mindketten zárkózottak, nehezen tárják fel az érzéseiket, de nagyon hűségesek. Nehezen viselik a zajos társasági életet, szívesen vonulnak vissza az otthonuk biztonságot adó falai közé. Az anyagiak miatt sem lesz köztük soha vita, mert a Bika is igyekszik megfogni a pénzt (bár olykor azért némi luxusra szívesen költene, s ezt a Bak nem nézi jó szemmel). A Bika rengeteg érzelemmel és erotikával fűszerezheti aBak életét, de ehhez az kell, hogy az képes legyen kimutatni az érzéseit. A Bika türelme és szeretete általában képes feloldani a Bak rideg páncélját és megtalálja mögötte az érző lelkű, érzékeny embert. A Bak olyan biztonságra talál Bika párja mellett, amiért élete végéig hálás és hű marad. Egyiküket sem könnyű elcsábítani. Csak arra kell vigyázni, hogy valami módon mindig vigyenek új színt a kapcsolatba, nehogy a nagy összhang unalomba fulladjon az évek során.
2011. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ember te kikről beszélsz?


Itt egy emberről van szó egy Bika nő Bak aszcendenssel és Mérleg Holddal.

2011. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Persze főleg a 76%-osnak köszi!! :)


A többin inkább csak mosolyogtam. Nem is értem. Azt hittétek, hogy az aszcendens a férfi szó szinonímája? :D

Ha nem, akkor meg a koncentrálás nem épp az erősségetek.

2011. máj. 28. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, erőteljes szexuális kisugárzása van. Vezető típus, ám érzékeny, hűséges, és romantikus. Elég makacs, és önfejű. Családjának sokat ad, igen bőkezű. Szereti ha felnéznek rá. Jó szervezőképesség jellemzi. Kb ennyi :)
2011. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
B**dmeg, én Mérleg vagyok, Bak aszcendenssel és Bika holddal. :)
2011. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. jún. 13. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!