Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem tudok hinni a...

Miért nem tudok hinni a horoszkópokban?

Figyelt kérdés

Nincs olyan ember az ismerettségi körömben, akinek bejött volna egy-egy napi horoszkóp...

Ami viszont érdekes, hogy egyszer olvastam egy olyan jellemzést, hogy adott csillagjegyű emberek milyen alvási pózokat alkalmaznak, és ott teljesen magamra ismertem. Sőt, anyukámra is, és a nővéremre is.

A napi, heti, havi horoszkópok viszont balgaságok szerintem.


2011. jún. 7. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is balgaság. pl. a mai napom a legmegfelelőbb egy új kapcsolathoz. Vagy: ma vigyázzak, legyek higgadt, mert össze veszek valakivel. Hát elég konkrét dolgokat írnak az biztos. Ha elhiszem, előbb utóbb meg is történik. Szóval marhaság az egész.
2011. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
Ezek általános megfigyeléseken alapuló skatulyák, és minden ember más, még az ikrek is, és ezeket nem lehet ráhúzni egyetlen emberre sem. Ezért hülyeség az egész horoszkópos bolondéria.
2011. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eNerdzsy ***** válasza:
78%

A horoszkóp készítésnél nagyobb a találati esély mint a lottón, és nézd meg, hogy hányan lottóznak mégis.


(Jó mondjuk a profit is nagyobb lehet).


Ismerjük a mondást, hogy vak tyúk is talál szemet.

2011. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor hisz egy ember a horoszkópban, ha rendszeresen bejön, amit írnak.

Van, aki elolvassa reggel, és tudat alatt már úgy alakítja a dolgait, hogy be is váltja, amit olvasott. Van, hogy valaki véletlenül beleolvas este, és jé, tényleg így alakult a napja.


A napi horoszkóp, amit az újságokban meg a neten találsz, tényleg blődség, a személyre szabott horoszkópról nem tudok nyilatkozni, mivel még soha nem csináltattam, addig meg nem érzem magam feljogosítva, hogy megítéljem.

2011. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A horoszkópokban azért szoktak hinni, mert úgy vannak megírva, hogy ha akarsz, magadra ismerjél, "ha akarom, vemhes, ha akarom nem vemhes" módszerrel. Szerintem az emberek valamikor, évezredeken át vallásosak voltak, mindenki az volt, mert ezt diktálja az emberi természetünk. Most, hogy a vallás nagyjából megszűnt létezni az emberek életében, illetve nem trendi, valamivel pótolni kell. Erre való az ayurvéda, a horoszkóp, a feng shui, meg a meridiánok meg a csakrák vagy mik.

Ha ez valakinek a komplex világnézete, mert ebben a hitben nevelték és ilyen környezetben, az érti is, hogy miről van szó, az tud is hitelesen nyilatkozni ilyesmiről. Amit a kiskegyedben közzé tesznek, az egy porhintés keveset gondolkodó embereknek.

2011. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert használod a fejed
2011. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=0G3OnxmiPUg&feature=youtube_..

9

Ez így nem igaz hogy a vallás már nem divat az emberek életében. Felvaltotta

2013. jún. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rohadt telefon! Felváltotta a pénz...stb. A horoszkóp sorai között van az értelem elásva mellesleg.
2013. jún. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!