Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Komolyan hisztek a horoszkópok...

Komolyan hisztek a horoszkópokban? Elolvassátok mindig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Marhaság. A netes és az újságkódos horoszkóp sem személyre szabott. Egy szó sem jött be ezekből soha.
2011. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én csllagjegyek jellegzetességeiben hiszek, és abban hinnék amit magam kiszámítok.

Csak nem értek hozzá sajna, de sosem olvasom a horoszkópokat, viszont a csillagászat érdekel

2011. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagy ritkán elolvasom, de egyáltalán nem hiszek benne.
2011. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
néha nagyon eltalálják,az igazat,de még ugy sem tudok hinni benne.valahogy nem tudom elhinni,hogy annyi sok ugyanolyan csillagjegyü embernek zugyan ugy alakuljon akkor az élete,mint ahogy leirják mondjuk egy heti horoszkópban.100 emberböl tegyük fel 10-nek bejön...de a maradék 90-nel mi van?talán egy személyre szabott horoszkópot elhinnék félig-meddig...
2011. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hehehe... a múltkor a barátnőmnek a netes Tarot kártya azt jósolta: kilátásokban gazdag tevékenység kezdete. Úgy értette, végre lesz munkája. De csak kirándult az osztály, ő volt az egyik kisérő (mint szülő) és nagyon szép volt a hegytetőről a kilátás.
2011. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BlackSword ***** válasza:
El... De sose jön be... Még annyi9szor se, ahogy a matematika szabályai szerint be kellene hogy jöjjön... Ez már gyanús...
2011. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Asztrológusnak tanulok és nem hiszek a magazinasztrológiában :)
2011. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A magazinos, netes horoszkopban nem hiszek, viszont szemelyes asztrologiai leirasom meg nem volt... majd egyszer kiprobalom, megnezem mennyire igaz!
2011. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdező és társai. Léci töltsétek le a programot, és várom a véleményeteket!Bár amilyen szkeptikusok vagytok, és igaz is rátok a jellemzés amit a progi kihoz. Tuti hogy még hazudnátok, nehogy egy programnak igaza legyen :) Ez az emberi rosszaság.

2011. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem, kitöltöttem, elolvastam. Van ami igaz, van, ami nem. A horoszkópokban nem hiszek, mert csak egyesek kitalálnak minden hülyeséget, hogy mi fog ma történni veled, és vagy bejön, vagy nem. A személyiséget valamilyen szinten meghatározhatja, hogy melyik jegyben születtél, de nem attól leszel olyan, aki. Ilyen erővel, mindenki, aki decemberben született, ugyan olyannak kellene lennie, és hasonló sors várna rájuk, ami valljuk be, hülyeség. Ebben a letölthetős progiban is volt ami igaz, és van, ami egyáltalán nem igaz...
2011. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!