Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő- szűz férfi? Mi lehet...

Kos nő- szűz férfi? Mi lehet belőle? összeillenek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást, összeillenek, és gyerek lehet belőle
2011. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem tuti a siker:D tapasztalat
2011. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó:) és mióta vagytok együtt?:D
2011. júl. 2. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kos vagyok a volt párom szűz. Eléggé tutyimutyi volt hiába tehettük volna meg, hogy összeköltözzünk nem akart. Nemsokára 31 lesz és még mindig az anyjáékkal él és utánam siránkozik. 5 és fél évig tartott úgy, hogy én már a 3. évben mondtam neki, hogyha nem változtat elhagyom. Türelmes voltam ráhagytam még 2 és fél évet. Elhagytam és azonnal férjhez mentem egy nyilashoz. Szültem neki 1 gyereket aki 2 éves. Most várjuk a 2. babánkat. Szóval nekem ez a párosítás nem nagyon jött be. Nagyon lehúzott ha kivágottabb ruhát ettem fel vagy kisminkeltem magam azt mondta, hogy ronda vagyok. Utóbb kiderült, hogy nagyon féltékeny volt mert megnéztek a pasik. Szerintem ez ember függő is én ráuntam a várakozásra, de neked nagyon sok boldogságot kívánok!

Egy 26 éves anyuka

2011. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szűz férfi vagyok!

Én nem tudom hogy ez alapján érdemes e párt választani!Mert amit az előző hozzászóló elmondott a volt párjáról az pl rám egyeltalán nem igaz.Én nem vagyon tutyimutyinak mondható!Legalábbis a környezetem nem mondott még ilyet!Én 18 éves koromtól a saját életemet élem,zenélek,több extrém sport club tagja vagyok.Talpra estetnek tartanak az emberek és első benyomásra mindenki azt gondolja hogy oroszlán a csillag jegyem!Ez szerintem nagyon sok mindentől függ,neveltetéstől,környezettől és a horoszkóp többi részétől,így csillag jegy alapján ezt nem lehet ráhúzni senkire,mert belőlem a szűz jegy vonásaiból szinte semmi nem illik rám,mint mondtam az emberek általában a temperamentumom miatt oroszlánnak néznek.

Ja és volt egy kos lánnyal dolgom,4 évig voltunk együtt jó kapcsolat volt,az ágyban is megértettük egymást vagyis ott nagyon:),és úgy általában is,aki féltékeny volt az ő volt és az ő féltékenysége miatt lett vége a dolognak.Ahogy az elöző hozzászóló mondta ott a srác volt féltékeny,na ez sem igaz rám,soha nem voltam féltékeny típus.

Szóval aki ez alapján választ vagy nem választ magának párt az egy hülye idióta már bocsi...

2011. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is leírtam,hogy emberfüggő. Én tipikus kos vagyok és a rák jegyű gyerekem is nagyon "kosos". Szerencsére az én belső tulajdonságaimat 100%-ig örökölte így még a neveléssel is rásegítve biztosan nem lesz elveszett ember! Amúgy szerintem is butaság csillagjegy alapján párt választani!

A 26 éves anyuka

2011. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az asztrológiát mindenképpen kihagynám a párválasztásból...


Elöször is nem elég csak a Nap állása a horoszkópban, hanem tudni kell az ascendenset is... Ezáltal ahány kos, annyi féle, ahány szüz, annyi féle.

Aztán még jönnek a különbözö konstellációk a különbözö bolygóállások között, és, és, és...

Szóval gyakorlatilag az egész annyira bonyolult lesz, hogy horoszkóp nélkül ugyanolyan esélyünk van az igazit megtalálni...

Egy horoszkóp nem tud többet megmutatni (még ha elvileg egy jó asztrológus is állitja fel), mint egy épülö ház papírra vetett alaprajza...

Az csak egy mérnöki rajz, vonalakkal, számításokkal.

De hogy a ház milyen minöségben, milyen anyagokból, milyen izléssel, kivitelben, mennyi szeretettel, milyen óraszámban, milyen munkásokkal, mennyi idö alatt stb. készül el, az már nem áll (állhat) azon a papíron...


Hallgassunk a szívünkre és próbáljuk még a házasság ELÖTT jól megismerni, "kiismerni" nemcsak a jövendöbeli párunkat, hanem az egész családi "hátterét" is!!!

Ez nagyon fontos. Párunk végülis csak olyan lehet, mint amilyen példát látott, mint ahogy nevelödött!

Milyen szokások voltak a családjában, milyen érzelmi kapcsolatok, hogy bántak a családtagok egymással stb.?


Hasonlóak a céljaink? Az életröl alkotott elképzeléseink, elvárásaink? A családalapozási vágyaink, gyermekáldási kivánságaink? Összeillik a karakterünk? Mik a lelki igényeink? Tudunk szeretetet adni és elfogadni is?

Képesek vagyunk hüségre, nehéz idökben is?? Tudunk felelösséget vállani magunkért de a másikért is? Èrettek vagyunk hozzá hibát belátni, bocsánatot kérni, megbocsátani?


Mindezekre a választ még a házasság elött keressük/tisztázzuk... - asztrológia nélkül!

2011. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Eronne válasza:
Valoszinuleg semmi emberek nem kurnak kosokat foleg a szuzek =))) , bocs muszaly volt
2011. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
de kajak az animal sex most olyan jó?
2011. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!