Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért hisztek az asztrológiába...

Miért hisztek az asztrológiában? Milyen esemény miatt?

Figyelt kérdés

Én például nem hiszek benne, MERT nem gondolom, hogy egy több fényévre lévő test képes lenne engem kicsit is befolyásolni. Ezt ezzel meg is tudom magyarázni. Illetve horoszkópot azzal, hogy aki elolvassa a sajátját, az akaratlanul is előidézi azt a helyzetet, aminek "történnie kell".

De aki hisz benne, az is meg tudja magyarázni, hogy miért kellene nekem is hinnem benne?


2011. júl. 18. 18:16
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem esemény miatt. Hanem a régmúlt idők nagy gondolkodói, tudósainak munkásságai miatt.

A személyes képletben csak van valami? Nem véletlen az sem hogy a születési dátum nem változtatható mint a név.

De azért valamit az is jelent.

Árnyalja az összképet...

ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!