Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rákok mi a partneretek horoszk...

Rákok mi a partneretek horoszkópja, és milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én nem az vagyok. de közvetlen körökből ismerek rák csajt, aki kos fiúval jár, nagy egyetértésben. előző pasija is kos volt, azzal is sokáig voltak együtt. aszcendense szűz, úgyhogy nemtom mi köti a koshoz... de a kos kiszámítható és megbízható, gondolom ez fontos a ráknak.
2012. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,az én szívemet is gyakran dobogtatják meg a kos pasik :D egyébként sok helyen azt olvasom,hogy ez a kapcsolat esélytelen,és sokan mondják h a kos pasik önzők,viszont sok tapasztalat megcáfolja ezt!!
2012. jún. 20. 19:27
 13/14 anonim ***** válasza:

önzők... ki nem az? a rák nő isaz,csak másképp. a kosok nagy dérrel-dúrral udvarolnak, tüzesek, szenvedélyesek, aztán kialszanak, mint a tűzjegyűek általában. az oroszlán elviselhetetlenül ronda is lesz, a kos "csak" hideg. ők így élik túl a szürke hétköznapokat. ez az "önzőségük", amúgy előzékenyek és udvariasak maradnak. időnként újra lángra kell - és lehet -lobbantani őket.

kiegyensúlyozott, optimista rákkal felhőtlen lehet a kapcsolatuk. ja, mert h azt nem írtam: a kos született optimista!

2012. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem én állítom,hogy önzők! Én épp az írtam,hogy a tapasztalatok mást mutatnak,és teljesen egyet értek azzal amit leírtál.
2012. jún. 21. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!