Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntők, skorpiók, hogyan...

Vízöntők, skorpiók, hogyan jöttök ki egymással? Nem feltétlenül csak párkapcsolatra értendő.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Vízöntő vagyok, anyukám is, a párom is Skorpió, velük jövök ki a legjobban a világon. :) De ez nemcsak csillagjegy kérdése, ennyiből nem lehet komolyabb következtetéseket levonni.
2011. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én vízöntő,kisfiam skorpio.imádjuk egymást,de nekem kevésbé fogad szót.bár most van a dackorszakban,de ő a végleteké....ha hiszti van,vagy elég a szép szó és megbeszéljük a dolgokat,vagy fenékrecsapás...
2011. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nővérem vízöntő, én lány skorpió vagyok. Ég és föld vagyunk, nem mondanám, hogy utáljuk egymást, én se utálom, ő se engem, de neki nincs mondanivalója nekem, én meg nem vagyok rá kíváncsi a hülyeségeire. Szerettem volna, ha jó kapcsolatunk lett volna, de nem így alakult. Évente egyszer látom, mert külföldön élek, már 4. éve, legutóbb két éve voltam otthon, de egy év után csak annyi mondani valója volt, hogy alakulnak a karakterei a számítógépes játékon. 3 hét és megyek haza, kíváncsi leszek, hogy beszél e hozzám. Nem hiszem.

Ez egyébként nem csillagjegy függő szerintem.

2011. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok és jól kijövök velük, szimpatikusak vagyunk egymásnak.A vízöntők kedves, belevaló emberek, bár a hirtelen ötleteiket és fura "eltűnéseiket" sosem értettem igazán :)
2011. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem anyukám, apukám vízöntő, én skorpió vagyok.

ált. jókat beszélgetünk, de ők minden vacakon feleslegesen streeszelik magukat, rendszeretők, precízek,

én pedig szétszórt, rendetlen vagyok, lazábban veszem a dolgokat. ez okozza többnyire a vitáinkat.

2011. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én vízöntő vagyok mamám skorpió, de nem vagyunk egy hullámhosszon, van egy skorpió barátnőm ővele se az igazi, nekem az ikrek az abszolút favorit, majdnem az összes barátom és kedves ismerősöm ikrek.
2011. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vízöntő vagyok, 1 skorőiót ismerek, de ő az egyik legjobb barátom :D
2011. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Vízöntő lány vagyok, anyámmal sosem értettük meg egymást, tényleg ég és föld. A skorpió fiúkat vonzom, talán a kiismerhetetlenségem miatt, mivel ők imádják fejtegetni a titkokat. A lányokkal viszont megtartom a három lépés távolságot, jobb velük vigyázni. Alapjában a vízöntő értelemmel közelíti a dolgokat, a skorpió pedig érzelemmel. Ez a súrlódásaik oka.
2011. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
HÁt.. gondolj csak bele. Ha leöntesz vízzel egy skorpiót, szerintem téged is megb.sz....
2011. júl. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!