Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bakok és Vízöntők! Leírnátok,...

Bakok és Vízöntők! Leírnátok, hogy milyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy egyrészt ez a két csillagjegy képviselői milyennek látják magukat, másrészt, hogy mások milyennek ismerik a képviselőiket.
2011. aug. 2. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vízöntő vagyok.

Bizony sokan próbálnak kihasználni minket kisebb nagyobb sikerrel, de ha valaki, akkor mi aztán tudunk nagyon önzőek és kemények lenni. Ezt sokan úgy értelmezik, na persze ha veszik a fáradságot hozzá, hogy érzéketlenek, cinikusak vagyunk. Pedig így van, és ez sem véletlen, mert nagyon könnyen sérülünk még akkor is ha ez nem így látszik. Nehezen bírjuk a kritikát, mivel az legtöbbször sok igazságot takar, de nem tűrjük, hogy olyan vádoljon minket aki esetleg sokkal rosszabb, mint mi, csak ő nem veszi ezt észre, de az építő kritikát meghallgatjuk a változás hogyanját végiggondoljuk és egy darabig képesek vagyunk változni. Van bennünk olyan érzés, hogy valamiért mások vagyunk, de igazán, ha mélyen belegondolunk, semmi olyan nem történik még velünk és hangsúlyozom a még szócskát, ami feloldaná ezt a várakozást, hisz örökös készenlétben vagyunk, és ez az állapot egy idő után, piszok fárasztó. Vannak rossz periódusaink, amikor még a lét is fárasztó nem még a másik nyavalyáit hallgatni de igazából nagyon hamar túllépünk ezen a ponton és minden figyelmünk a másik felé fordul ha megérezzük, hogy segítségre van szüksége. Képesek vagyunk saját magunkat háttérbe szorítani csak, hogy a súrlódásokat elkerüljük, bár nálunk ezt hibának tartom mert vannak helyzetek amikor igenis fel kell vállalni a konfliktusokat, tudnunk kéne nemet mondani ha nem akarunk valamit, ezeket még tanulnunk kell, de tudni kell nálunk is létezik egy határ és ha ezzel valaki visszaél bizony nagyon csúnyák tudunk lenni, finoman fogalmazva. Tény szeretjük az embereket, mint már írtam, de ez nem azt jelenti, hogy rajongnák értük és keresnénk társaságukat, inkább a segítség szintjéig tart a kapcsolat, de szeretjük a hozzánk hasonlóan gondolkodók társaságát.

Ha kell, segítünk, de ha lehet, inkább kitérünk előlünk, kerülünk minden szemkontaktus velük, mert nekünk az egymás szemébe nézés teljesen mást jelent, mint másnak, mert ha a szembe nézünk, látjuk a szemükben azt, amit más nem lát. Nagyon kevesek képesek a szemünkben nézni folyamatosan beszélgetés közben, mintha éreznék, a veséjükbe látunk, pedig eszünkben sincs ilyen mélységekben foglalkozni senkivel mindaddig, míg meg nem kérnek erre. Igaz az is, hogy minket nem érdekel a sekélyes anyagi világ olyan mértékben, mint másokat, de az is igaz, számunkra fontos a biztonság valaki oldalán, de ha egyedül kell élnünk azzal sincs semmi gondunk mert mindkét esetben jók vagyunk, mert képesek vagyunk előre gondolkozni és felkészülni a váratlan dolgokra, de ha társunk van akkor annak is megértőnek kéne lennie, és nem hátrahúznia azzal a jelszóval ez butaság megint képzelődsz stb. Tény különleges faj vagyunk mi vízöntők, de talán azért mer ez a jel az utolsó előtti a tízen kettőből és valamilyen folyamat befejezéséhez közeledünk ami nálunk a leírtak formájában jelentkezik, és hogy kevesen lennénk?, az lehet, de azért mindig találkozunk a jegyünkben kínlódó sorstársakkal. A leírtak az Én meglátásaim és valószínű, sőt tuti, hogy nagy részben magamból indultam ki, de vannak olyanok, akikre nem biztos, hogy minden illik a fentiekben leírt jellemzésből.

2011. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

folytatás:


Hogy érezzük magunkat ebben a vílágba?


Igen a vízöntők a mai kialakult elembertelenedet időben, nem igazán érzik jól magukat. Nem értik mi az ami elromlott, nem találják helyüket azt lehet mondani várakozási ponton vannak. Rengeteg a tudás, amit az évek alatt összegyűjtöttek de mintha mindenki csak magával törődne, az embereket nem érdekli semmi és senki csak a saját érdekét, nézi mindenki és semmi részvét nincs, vagy alig van a másik ember iránt. Szeretnénk segíteni az embereknek, de nem fogadják el tanácsainkat, pedig állandóan megkeresnek minket problémáikkal. Mi pedig mint mindig elmondjuk, mit lehetne, vagy lenne jó, de egyszerűen elmegy a fülük mellett és még csak meg sem érinti őket . Ez bizony komolyan bánt minket és tehetetlennek érezzük magunkat. A hogyan tovább kérdése ott motoszkál bennünk várunk valamire, mintha tudnánk, hogy valami készül bár nem beszélünk róla, mint mindig nem merünk megnyílni semmi olyan irányzatnak mely segítséget jelenthetne, az állandó óvatosság teljes vagy részleges lezárást eredményez nálunk. Azt mondjuk, és ezt hittel tesszük, ha feladatunk van vagy lesz, akkor megfogjuk kapni egyenesben onnan és attól, akiben teljes szívvel lélekkel hiszünk és ez nem más, mint a teremtő Atyánk. Ezek az Én meglátásaim és érzéseim nem biztos, sőt mivel nem vagyunk egyformák csak azonosak, ezért mindegyikünknél másként jelentkezhetnek bizonyos érzések, de az alapok és a tudásunk valahol egyezhetnek, és találkozhatnak . A hogyan tovább kérdés a mi esetünkben bizony komoly lelki bizonytalanságot okoz és próbáljuk megtalálni a hasonló gondolkodású embereket, bízva abba talán segítenek nekünk eligazodni ebbe a zűrzavarba.

2011. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

folytatás:


A Vízöntő és a munka.


A vízöntők szeretnek dolgozni sőt tudnak is, bár elismerést ritkán kapnak, de ez hidegen hagy minket mindaddig amíg nem érezzük, hogy igazságtalanok velünk és kihasználnak. Mi volna az a munka ami számunkra megfelelő lenne, hát ez jó kérdés. Igazából szerintem majdnem mindegy de a legfontosabb, hogy bizonyos szabadságot érezzünk benne, mert különben szenvedni fogunk. Bár mit is csinálunk nagyon sok feszültséget átélünk míg magabiztossá válunk egy egy területen. Képesek vagyunk alkalmazkodni mert ez igen csak erős területünk személyiségünknek, de ha szakad a cérna döntésünk végleges abban, hogy továbbállunk. Jó a kapcsolatunk a munkatársakkal, de nem keverjük a munkát a magán élettel mert ez számunkra tabu. Persze van olyan eset is mikor a főnökünkkel nem igazán jövünk ki, na persze ezt nem mutatjuk ki, de betartunk ha kell, persze titokban tartjuk mint és hogyan, miként. Az mondhatom alapjában jól jár velünk aki alkalmaz mert hűségesek vagyunk ha nem piszkálnak, és a munkánk is jó, elismerésre méltó.

2011. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

folytatás:


A Nő és Férfi Vízöntő.


Sok különbség van a nő és férfi vízöntő között ez a nemükből is adódik, de azt kell mondanom mégis hasonlóak. Alapból mindkét nem lázadó, örökös kereső, spirituálisan nyitott, szabadságvágya nagy, a változásokra éhes, szívesen kezd új dolgokba, nem szívesen változtat környezetén, itt a hosszabb külföldi tartózkodásra gondolok, függetlenségre vágyó, bár itt azt kell mondanom, ha elkötelezi magát, akkor hűséges, de ha a kapcsolat fojtogató számára, akkor keresi a kiutat, mert ha nem változtat, abba beledöglik. Képesek vagyunk túllépni minden akadályon, sebeink melyeket kapunk feldolgozzuk, de nem felejtünk, igaz nem vagyunk bosszúállók sem. Nem szívesen alkudunk meg, sőt talán nem is tudunk, bár ha célunk van, melyet szeretnénk elérni, képesek vagyunk azért keményen dolgozni, és az ezzel járó nehézségeket elviselni, de itt is van határa az elviselésnek. Nem igazán vannak céljaink, legalábbis nem olyanok, ami az anyagi világhoz köthető, számunkra az emberek segítése, szolgálata az igazi cél, és ha megtaláljuk azt a területet, ahol ennek élhetünk, akkor kiegyensúlyozottan vagyunk képesek megélni napjainkat. A munkára visszatérve, szerintem majdnem mindegy, hogy milyen munkát találunk, nekünk vízöntőknek igen nehéz keretek közé szorítani a nekünk megfelelő munkát, de nem is akarom ismételni önmagam, a lényeg mindenképpen legyen az emberekkel kapcsolatos a munka. Bár itt megjegyzem ez a terület az, amely sok türelmet, megértést, kitartást igényel tőlünk, de az emberek által ért kudarcok, sikerek nem tántorítanak el, ezen munkáktól, sőt inspirálnak, előre visznek. Javasolt terület férfiaknak, nőknek minden, ami művészet, lehet ez fával, kővel, zene, festés, stb. de lehet, vendéglátás, tanár, informatikus tehát szolgáltatás orientált, de ne legyen bróker, bankár és olyan terület, ami az emberek becsapására épül, még akkor sem ha nagyon kedvezőnek és keresetnek tűnnek ezek a területek, mert a lelkiismeretünk nem viseli el a másokon élés, becsapás visszataszító érzését. Az a csodálatos ebben a jegyben, hogy képesek vagyunk a változtatásra, igaz ez nem megy hipp hopp módon, de hát ezért vagyunk vízöntők.

2011. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

bak vagyok.

az emberekkel: új ember mellett kicsit zárkózott, de sokadik találkozásra lazulok.. eleinte bizalmatlan,majd naiv vagyok.. megválogatom a barátaim, őszinte vagyok, de nálam nem működik az "ami a szívemen-a számon" elv..:D

nem szeretek az érzéseimről..szabályosan elcsuklik a hangom,kiszárad a szám.. kimutatni szeretem/tudom. a barátaim megbecsülöm és ezt érzékeltetem is velük.

nehezen találok magamnak párt, pedig viszonylag csinos vagyok.. de sokan illetnek a más,furcsa,egyedi jelzőkkel. a "túl aranyos, túl kedves,túl jó" kifejezéseket is gyakran használják rám......

elég szentimentális ember vagyok.. mivel nehezen találok magamnak egy szeretetreméltó fiút,elég gyakran befordulok..

viszonylag földhözragadt vagyok, reálisan szemlélem a dolgokat.

a közelebbi barátok viccesnek tartanak, akik nem ismernek épp ellenkezőleg: fapofának "hisznek".

talán ez az értékrendem mássága és az erkölcsökhöz és az elveimhez való ragaszkodás miatt van. nem találok minden hülyeséget viccesnek."igényesnek" tartom magam.

követem a divatot, de nem szeretem ,ha szembe jön velem ugyan az a ruha,ami rajtam van. próbálom elkerülni a hering divatot.

talán ez is lényeges:

imádok bulizni. általában a bulizással próbálok pótolni 1-1 dolgot az életemből. jelenleg párt.

szeretek dolgozni, már 16 éves korom óta magam keresem a zsebpénzem.. (most vagyok 18) nem szeretek másoktól függeni, még a szüleimtől sem.

nem vagyok kimondottan családcentrikus sem. amint lehet,kirepülök a családi fészekből.


remélem hasznos volt számodra a kis személyiségleírásom..:)

2011. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

a vízöntők azok bogarasak és mániásak XD

a bakok meg komolyan és munkamániásak, velük aztán nem lehet olyanokat szakadni, mint amilyeneket velem lehet XDXD

2012. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vízöntő férfi vagyok.

Vonzódom a tudományokhoz. Nagyon erős a szabadság- és függetlenségvágyam. Külföldi munkám magától értetődően fémdetektoros aranyrög keresésből állt, mivel nincs főnök, nincs kötöttség. Ideális lakásomat egy Moray generátor látná el korlátlan és ingyenes elektromos energiával, hogy havi csekkekről ne halljak hogy mi lehet az. Ezért kevés őrült lehet rajtam kívül a világban, aki addig nem nyugodott míg ki nem derítette Moray generátorának titkait. Érdekes de a horoszkópomban is írták hogy nagy tehetségem van az elektromosság titkainak kiderítésében.

Legjobban rokonaim egykori, de mára elhagyott tanyáin érzem jól magam, mivel ott szabadságot érzek. A világot elhibázottnak tartom, mivel az emberek rabszolgák, mások profitját termelik. Persze nekem nem a munka büdös, mivel ha az említett kutatásról vagy aranyásásról volt szó, akkor a napi 20 órás kemény munkától sem szoktam elfutni ha annak jutalma a szabadság.

2014. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Bak vagyok: Őszinte,kicsit makacs (de érvekkel meggyőzhető),humoros,gondoskodó,néha túl csendes
2016. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!