Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy férfi...

Melyik csillagjegy férfi szülöttjei a legcsaládcentrikusabbak?

Figyelt kérdés

Én például észrevettem, hogy az összes Bak férfinak, akit ismerek van ilyen dolga, hogy imádja a keresztlányát, a kutyáját, a kisbabákat... innen gondolom, hogy elég családcentrikusak. Igaz ez, vagy csak én kombinálok?


Továbbá a Halak férfiak is eléggé olyannak tűnnek.

Ti mit gondoltok?


2011. aug. 3. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy mennyien írjátok a halakat. A legszélhámosabb alak, akivel valaha találkoztam, pont halak. Elsőre nem tűnt fel, volt esze és tudott ravaszkodni. De aztán kiderült, hogy teljesen mindegy neki minden, csak legyen játszópajtása éjszakánként. Kinél mennyi ideig húzza, de nem zavarja, ha nem sokáig.

A halak még az ikreknél is linkebb. Az ikreknek legalább van elképzelésük a családról, még ha cselekedni nem nagyon cselekednek ez ügyben.

2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%

(Bakokat ilyen szempontból nem ismerem.)


Ahogy megfigyeltem, a nyilas a legcsaládcentrikusabb, mert ha őt elvarázsolt valaki, akkor mindent megtesz érte és a kapcsolatért. Ő nem fog lelépni, mert talált jobbat, vagy hasonló. Hűséges és tud szeretni, ha valami nézeteltérés van, azt nem söpri az asztal alá, majd bosszút áll, hanem rendezi a párjával. Vele lehet beszélni, alkudozni, számítani rá és bízni benne.

2011. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha családcentrikusság, akkor megerősíteni tudlak ebben: apám ugyanis bak és félelmetes, mit meg nem tesz. Komolyan, anyánktól nem kapjuk meg a töredékén annak az odafigyelésnek, empátiának, segíteni akarásnak, amit apánktól. És egy-egy családi összejövetel alkalmával is apám az, aki anyánk helyett apánk :). Jah és mellette kőkemény üzletember. Még annyi, hogy a bátyja ugyanilyen volt a családjával (pontosabban a gyerekeivel), ő oroszlán volt.
2011. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

bika férfi ,miután kiéli magát ,általában keress egy házias nőt,aki süt-főz,takarít és a bika férfi nagyon ragaszkodik majd a családjához,főleg a gyerekeihez és leginkább úgy fejezi ki a szeretetét ,hogy mindenféle finomsággal tömi majd őket.


rák férfi ,a legtöbbjük olyan kis aranyos, szelíd és ,nem vágyik nagy kalandokra vagy ha vágyik is ,soha nem mer lépni. szereti ha szeretik, ha ölelgetik, kedveli a nyugalmat és a jól eltud merülni a hétköznapokba, a család az neki teljesen jól megfelel és fontos lesz számára ,nagyon.


szűz férfi is családcentrikusabb ,de néha szigorú , és sokkal jobban örül a fiúnak. szereti átadni az ő életbölcseletét és megpróbálja a legélménydúsabb és mégis a leghasznosabb gyermekkort megteremteni.



Ők a leginkább családcentrikusak ,de az apaság minden jegyből képes kihozni a legtöbbet és a legjobbat. :)

2011. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ahha, a hugomat a gyerekével a szűz pasija kirakta az utcára, még jó, hogy hazatudott menni anyámékhoz. és a saját fiáról van szó...
2011. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a szüz pasik furcsák és bunkók--pedig bak nő vagyok de ez a tapasztalatom!
2011. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát a Rák, mint apa....fiatalon mindig inkább elment a haverokkal,kocsmázott,horgászott,engem meg egyedül hagyott a gyerekekkel...mégis oda voltak érte...Az természetes volt, hogy én velük vagyok...


Mostanra már benőtt a feje lágya, idősebb lett,és jobb apa is.

2016. szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!