Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kígyótartó a horoszkópom? Van...

Kígyótartó a horoszkópom? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik haverom az agyamra ment az asztrológia mániájával és kijelentette ,hogy nekem kígyótartó a horoszkópom ami a 13. jegy és hogy ezért nem illik rám ami a nyilasra pedig december 2-án születtem és ,hogy én igazából skorpió lennék. ÉS hogy ma még egy 1000 millió oldalas angol nyelvű cikket is bemásolt ,hogy ezt bizonyítsa.


Meg ilyeneket dumált ,hogy ez egy beavató csillagkép ami egyenesen a nirvanába vezet meg ilyenek. Kicsit meg is ijesztett komolyan mondom . Ti tudtok erről valamit?

Angolul Ophiuchus a neve és elméletileg a skorpió és a nyilas közé ékelődik be.


2011. aug. 15. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

aHA ÉN IS HALLOTTAM MÁR ERRŐL, DE: HA AMÚGYSEM HISZEL TÚLZOTTAN A HOROSZKÓPBAN AKKOR MINEK IJEDEZEL?

Bocs a capslock benyomódott

szóval: ez valami új őrület astrobigyóknál.

2011. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A heti, havi évi stb horoszkópban nem hiszek de saját megfigyeléseimre alapozva egy kicsi igazság van benne. Sőt ami ilyen részletes jellemzést adott magamról , hogy a plútó a skorpióban meg a szaturnusz a vízöntőben meg tudom is én az eléggé stimmelt. De lehet ,hogy ha mondjuk most kijelentenék ,hogy elcseréltek csecsemő koromba és egy teljesen már csillagjeggyel "áldanának" meg akkor arra is azt mondanám ,hogy "fúúú ez tök igaz rám". Nemtudom :D
2011. aug. 15. 14:51
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
ha most kijelentenék hogy van egy 13.-ik csillagjegy azzal együtt kiderülne hogy kamu volt az egész hókuszpókusz...
2011. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy igazából skorpió lennél. Olvass el egy skorpió leírást, vagy ismerj meg alaposan néhány skorpiót! Aztán gondold át, hogy jellemzőek-e rád a fő jellemvonásai!

meglátod, hogy nem!

(Hacsak nem skorpió ascendensed van, vagy ilyesmi.)

Egy november végi, december eleji születésű az minden, csak nem skorpió eredetileg...

2011. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


-itt ez jött ki:


SKORPIÓ ASZCENDENS

NAP A NYILASBAN

HOLD A RÁKBAN

MERKÚR A SKORPIÓBAN

VÉNUSZ A SKORPIÓBAN

MARS A NYILASBAN

JUPITER A SKORPIÓBAN

SZATURNUSZ A VÍZÖNTŐBEN

URÁNUSZ AZ BAKBAN

NEPTUNUSZ A BAKBAN

PLÚTÓ A SKORPIÓBAN

2011. aug. 16. 16:10
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem is mondtam ,hogy skorpió vagyok :D Hanem ez a kígyós cucc
2011. aug. 16. 16:12
 7/14 anonim válasza:

Szia,

a kígyótartó tényleg beavató csillagkép. Ha érdekel, szánj rá 1 órát, és hallgasd végig Paksi Zoltán 1 előadását. Az alsó égbolton a skorpiót követő beavató csillagkép a kígyótartó.

http://www.youtube.com/watch?v=BDlrFh3whps

Szép napot!

2011. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
A Kígyótartó egy csillagkép, ami a Skorpió és a Nyilas csillagképek közt van, és az utúbbi párszáz évben lett csak a 13. állatövijegy, mivel a Nap 20 fokban áthalad a déli részén. De ez még mindig asztronómia és nem asztrológia.
2011. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És az Ophiuchus sem angol, hanem latin.
2011. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
"Kizárt, hogy skorpió lennél" Mit kizárt te agyalágyult? Nincs leírva szóról szóra, hogy amilyen a horoszkópod olyan ember vagy. Nőjél már fel.
2011. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!