Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán hölgyek mi a vélemény...

Oroszlán hölgyek mi a véleményetek a nyilas férfiakról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:12
1 2 3
 11/23 potyike válasza:
a lehető legrosszabb párosítás.A kivételek nem igazi kapcsolatok,csak kompromisszumokkal átvészelt napok és évek, veszteségek mind a két fél életében.Kár ekkorát áldozni.
2011. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Én Oroszlán vagyok, és Új-Nyilas.
2011. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
51%
a nőstény oroszlán megharap,akár hungarista vagy akár nem :D
2011. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
64%
Mindenhol azt olvasni, hogy az oroszlánnak,a nyilas az ideális pár...nálam bejött. Volt kapcsolatom nyilas fiúval és naggyon jól működött, minden téren. Jól kiegészített és nálunk nem voltak hatalmi harcok sem. De végső soron azt gondolom, nem a csillagjegy határozza meg a kapcsolat milyenségét.
2011. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, mindkettő baromira erős jellem, azaz, nem hagyja magát sem meggyőzni, sem más módon befolyásolni. Mindkettő azt várja, hogy "csodálják", egyiket külsőleg, másikat belsőleg. Tehát olyan, mint két tűz. (Azt hiszem egyébként is mindkettő tűz jellegű.)
2011. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy mindketten tüzesek vagyunk és vannak viták. De tökéletesen megvagyunk együtt. Szerintem szuper páros. Az én nyilasom kedves, kreatív, szerető, megértő, vicces és nem utolsó sorban jó az ágyban. :) Nekem bejött!

23N oroszlán

2011. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
mindenkinek más tapasztalata van, tehát ne ezek alapján válassz párt :D
2011. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Nikol.T. válasza:
Én is amondó vagyok, hogy ne a horoszkóp szerint dönts, de ha nem akarsz "lassú víz partot mos" kapcsolatot, akkor az oroszlán nő és a nyilas pasi izgalmas páros! A szüleim 37 éve házasok (oroszlán nő, nyilas férfi) - én 32 vagyok - és mivel a mai napig boldogok együtt, minden buktatóját és örömét láttam a házasságuknak. Voltak válás-közeli állapotok, de hol az egyik volt hajlandó engedni, hol a másik, mert a természetük és az érzéseik ezt diktálták. Úgy gondolom izgalmas életük volt, és még lesz egy jó pár évig együtt, úgy, hogy egyikük sem csinálta volna, illetve csinálná másképp!
2011. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17:00-ás!

A nyilas nem várja, hogy csodálják! Sőt egyenesen kínosnak érzi, ha szavakkal dícsérik.

A nyilas csak azt várja, hogy a véleménye és elgondolása tiszteletben legyen tartva. ha nem, akkor ne legyenek rá kíváncsiak, de semmiképpen se akarják megváltoztatni. A nyilas is elfogadja, hogy más másképpen lát dolgokat, és ezt tiszteleben tartja. Ennyi. Csodálatot nem vár. Na az oroszlán az igen. (Kivéve 1-2 ritka csendes és szerény fajtáját, mert igen, vannak kivételek, ismerek egy szolíd oroszlánYt.)

2011. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 kandelaber ***** válasza:
15.15, tied a pont. Szerintetek mi az istenf*szát dönt el az egy kapcsolatban, hogy egy pár szerencsétlen csillag tőled sok fényévnyire hogyan áll? SEMMIT! Hogy a búbánatba múlna már ezen bármi is. És ez nem hit, és ezt szoidni nem hitgyalázás. Ez egy babona, aminek nagyon sok ember bedől, és eszerint él, mindent ezzel magyaráz. 2011 van, könyörgöm ember, ne azon malmozz, hogy milyen istenverte csillagképben született a kiválasztottadd, hanem szeresd, dolgozz, foglalkozz a családoddal, stb. és akkor minden rendben lesz. Ha meg mégsem, akkor ne fogd ilyen gyökérségekre. Édes Istenem!
2011. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!