Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kígyótartó a horoszkópom? Van...

Kígyótartó a horoszkópom? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik haverom az agyamra ment az asztrológia mániájával és kijelentette ,hogy nekem kígyótartó a horoszkópom ami a 13. jegy és hogy ezért nem illik rám ami a nyilasra pedig december 2-án születtem és ,hogy én igazából skorpió lennék. ÉS hogy ma még egy 1000 millió oldalas angol nyelvű cikket is bemásolt ,hogy ezt bizonyítsa.


Meg ilyeneket dumált ,hogy ez egy beavató csillagkép ami egyenesen a nirvanába vezet meg ilyenek. Kicsit meg is ijesztett komolyan mondom . Ti tudtok erről valamit?

Angolul Ophiuchus a neve és elméletileg a skorpió és a nyilas közé ékelődik be.


2011. aug. 15. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mérleg vok skorpió asszcendenssel, mondanom sem kell h a skorpió sokat elnyom a mérlegből, amúgy annyira nem hiszek a horoszkópban de az alapleírás igaz volt rám- megcsinálták a személyes horoszkópomat
2011. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

16:41

Pont Paksit hallgatom, nagyon jó

[link]

2011. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy skorpió, mert ők köztudottan mind határozott emberek, kérdésed pedig nem erről árulkodik. Te biztos nem akkor születtél, inkább vízöntő vagy szű lehetsz. A csillagok és bolygók ezt megmondják.

Egyébként a csillagok azt mondják, hogy a következő pár évben valami nagy változás is bekövetkezhet az életedben.


10.000 forint lesz.

2011. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mandy1408 ***** válasza:

7-es, a videot már törölték. :(


"az utúbbi párszáz évben lett csak a 13. állatövijegy, mivel a Nap 20 fokban áthalad a déli részén"

Akkor miért írnak ilyen hülyeséget, hogy '94-ben születtek az elsők?

2015. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!