Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen barátok lehetnek: bika...

Milyen barátok lehetnek: bika nő és mérleg nő?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 09:39
 1/6 x) ***** válasza:
100%
Ahány ember, annyi jellem. Nem lehet ezt csillagjegy alapján megállapítani, még mindig csak ezt tudom mondani. Ha például gondjaink vannak, trauma ért, elveszítettünk valakit, gyermekünk született, elolvastunk egy érdekes könyvet, szóval a jó és rossz élmények ez mind megváltoztatnak kicsit. A körülöttünk lévő dolgok formálnak minket azzá akik vagyunk, és persze az hogy mi kik akarunk lenni. Persze a csillagok alapvetően megmondják hogy elvileg ilyenek és ilyenek vagyunk, hajlamosak vagyunk erre és arra. De azt hogy mennyire vagyunk nyitottak a világ felé és hogyan barátkozunk, mennyire élünk tisztességes életet már a mi döntésünk. Na de... ha szimpatikus neked, jól elvagytok, van közös témátok akkor egy próbát megér, mindegy mi a csillagjegye. :)
2011. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jók, mindketten szeretik a szép dolgokat :) Mondjuk, asztrológia szerint mindketten lassan döntenek... :D
2011. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Skyra Diamonds ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően jó barátnők lehetnek, mivel mindkét jegynek a Vénusz a bolygója, azonkívül a Bika föld eleme a Mérleg levegő eleméhez harmonikusan kapcsolódhat. Azt még leírnám, hogy számtalan tényező befolyásolhatja még a kapcsolatot, mivel minden embernek több meghatározó tulajdonsága van, de ez már komoly asztrológia...

A lényege azonban mindenképpen pozitív. Egyébként én is bika vagyok és van egy mérleg barátnőm. Jó barátságban vagyunk.

2011. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is bika nő vagyok, és számomra az egyik legcsodálatosabb ember az életemben egy mérleg nő! Szóval a saját tapasztalatom az, hogy csodálatos szeretet alakulhat ki e két jegy között.

2011. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a nők kérészéletű barátságokat ápolnak, amiben rengeteg a rivalizálás. Nem irigylem őket érte.
2011. okt. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, igazad van! nekem haver-barát kapcsolatom van osztálytársaimmal, bár elmondunk egymásnak durva, családban előforduló problémákat, és ez oda-vissza megy. a legjobb barátom egy fiú, aki a párom is egyben. én nem gyűjtöm magam köré az embereket, valahogy nem igényem, hogy 600 ismerősöm legyen facebookon, és mindegyikkel lepacsizzak.
2011. okt. 15. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!