Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szinasztriában a szaturnusz...

Szinasztriában a szaturnusz jupiter trigon mit jelent? A házasság lehetőségét mik mutatják meg a szinasztriában? Mit kell figyelni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 18:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
az én Holdam a skorpió, az övé mérleg.Ez mit jelent?
2011. szept. 19. 20:37
 12/19 anonim ***** válasza:

az a jó, ha harmonizál

a tied víz az övé levegő, ez nem annyira passzolós...

a hold az érzelmekért felelős

egy szituációban a holdad szólal meg benned, a merkúrod közli, az aszcendensed adja elő és a napod tálalja a megfelelő stílusban

a holdad egyébként az anyához való kapcsolatot is mutatja és freud óta tudjuk, hogy ez mekkora hatással lehet a személyiségre...:)

2011. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:( és akkor ez nagyon nagy baj?:( viszont az ő marsa az én vénuszommal harmonizál:D. Az kevés?
2011. szept. 19. 20:50
 14/19 anonim ***** válasza:

az nem rossz, de én azt figyeltem meg, hogy inkább a mars-mars és a vénusz-vénusz összefüggések a mérvadóak, ha ezek harmonizálnak pl. tűz-levegő vagy föld-víz jegyben vannak akkor lehet romantikus és temperamentumos egy párkapcsolat

az is nagyon jó, ha valamelyikőtök jupiter jegye megtalálható a másik képletében...

hú nagyon sok dolgot kell nézni 3-4 oldalas szinasztriákat is olvastam már...

én is hajlamos vagyok nézegetni az aktuális partnerrel és MINDIG vannak rossz állások is, ezek tanulnivalók a másiktól

de sztem a karmám kívül van szabad akarat is, ha úgy érezzük, hogy menekülnünk kell valakitől, az nem véletlen...

2011. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát igen tudom nagyon összetett dolog ez, és sok mindent kell nézni, csak az ember kiváncsi:D. főleg én:D.

az ő jupitere a 4. ház mérleg az én marsom az mérleg a 11-es házban. Az én jupiterem meg vízöntő, neki nincs vízöntő a képletében, és nekem is csak egy mérlegem van:).

2011. szept. 19. 21:07
 16/19 A kérdező kommentje:
Amúgy te asztrológus lehetsz ha így értesz hozzá:). Engem is érdekel nagyon de elveszek a sok infó meg minden között:).
2011. szept. 19. 21:08
 17/19 anonim ***** válasza:

a jupiter a jóindulat bolygója, tehát a srác jóhatással van a marsodra, ami többek közt a szexualitást jelzi, illetve azt hogy hogyan harcolsz

holnap kiírom ezt is:)

2011. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
rendben, előre is örök hálám:)
2011. szept. 19. 21:15
 19/19 hosszúhajú ***** válasza:
és ha kvadrátban van mit jelen? bocs hogy offolok, - régi téma
2020. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!