Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas férfiakról miért...

A nyilas férfiakról miért beszélnek legtöbbször előítélettel a nők?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 15:38
1 2
 11/20 anonim válasza:
44%
Mert a nyilas pasik okoskodók,mindig kiakarják oktatni a párjukat mindenről,mindehol,mindenki előtt.2psim nyilas volt,mindkettőnél agyanaz a tulajdonság.Soha többet nyilas férfi :DDDD halak nő
2011. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
bocsi-2pasim
2011. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
96%

Ez nevetséges, nincs ilyen, hogy jó vagy rossz horoszkóp. :)

Nyilas férfiakkal soha? Akkor milyennel? Idővel végigpróbáljátok az összes lehetőséget és rájöttök, hogy ha mindegyikkel problémátok van, talán magatokban kéne keresni az okot!

[link]

2011. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 HMD válasza:
48%
Aki nem szereti a NYILASOKAT, az biztos antifasiszta...
2011. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Kincső Szabó válasza:
100%
Nekem több, mint 4 évet nyilas barátom volt, nála jobbat nem kívánhattam volna. Bármit megtett értem...csak 1 hibája volt, nem lehetett vele kompromisszumot kötni, mindíg igaza kellett legyen :( De attól függetlenül szerettem és még most is... Szűz lány.
2011. szept. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Furcsa, hogy Kincső azt írja, hogy nem lehetett vele kompromisszumot kötni.

Ahány nyilast ismerek, mind kompromisszumkész! A véleményüket korrektül elmondják mindig, nem játsszák meg magukat.És ha ez a vélemény igaz, vagy ha valami javaslatuk a legjobbnak tűnik másokéhoz képest, akkor sem erőltették még a sajátjukat másra. Legalábbis akiket én ismerek. Egyébként épp ezt vettem észre hibaként... Jobb lenne ha néha határozottabban ragaszkodnának az igazukhoz, mert magam is sokszor rájöttem utólag, hogy mennyire jobb lett volna, ha a nyilas ötletét csináltuk volna meg... Munkahelyen és baráti programokon is felfigyeltem már erre.

Szerintem jó hallgatni a nyilasokra! Talán Kincső lehet te magad vagy olyan, aki mindig a saját igazáért küzd. Aki ilyen, az könnyen érezheti úgy, hogy mindig ő enged.. És talán a nyilas pasi megtartásáért hagytad, hogy mindig neki legyen igaza? Meggondolandó...

üdv, Kos

2011. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
48%
Én sem hallottam annyira rosszakat. Azelőtt ugyan én is túlságosan "égenjárónak" tartottam őket, vagyis olyanoknak, akik szívesen élnek a saját maguk teremtette fantáziavilágban, azonkívül túl tüzesek, de kicsit felületesen. Ugyanakkor egyet közelebbről megismerve (több mint 3 éve van Nyilas barátom) azt tapasztaltam, hogy ezek mellett a megbízhatóság, gondoskodás, a hűség abszolúte jellemző rá, valamint a változatosság is, ami nekem külön előny (mint Ikreknek). Kevésbé jó tulajdonságok lehetnek a légvárépítés vagy a naiv hit az emberekben, ami átcsaphat méregerős (és többnyire igen találó) kritikába, ugyanakkor a végletekig tudnak lángolni, és még megbocsájtóak is (ellentétben pl. a Skorpióval, aki csak látszatra bocsátja a kisebb vétkeket is), pedig velem, egy Ikrekkel sem könnyű... :)
2011. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nyilas vagyok és egyáltalán nem hiszek a horoszkópban.

Az ember meg szereti magára venni a horoszkópban leírt pozitív tulajdonságokat, persze én is ezt teszem, mert úgy gondolom, hogy hűséges, kitartó, változatosságot kedvelő, túlzottan kompromisszumkész is vagyok, ugyanakkor lusta, vannak dolgok, amihez végtelen türelmem van, van amitől meg azonnal ideges leszek, másokra nem akarom ráerőltetni az akaratom, még akkor sem, ha látom, hogy valamit rosszul csinál.

Egyébként van egy ismerősöm, aki velem egy napon született és kb semmiben sem hasonlítunk.

2011. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kincső Szabó válasza:
Az is lehetett a baj az "én nyilasommal", hogy nagyon önfejű volt és valóban örökké engedtem, megszokta...aztán amikor már nem értettem egyet mindenben, jöttek a viták. Amúgy és Szűz vagyok a horoszkópban, az a tipikus fajta :p
2012. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként van egy ismerősöm, aki velem egy napon született és kb semmiben sem hasonlítunk."


Ilyet én is ismerek... két nyilas ugyanazon a napon ugyanabban a városban, 1-2 órás különbséggel született. Gyerekkorukban és felnőttkorukban is nagyon különbözően viselkedtek, néha egyenesen ellentétesen. Az egyik nagyszájú, társaság központja, a másik félénk, csöndes. Az egyik mindent kipróbál meggondolás nélkül, a másik leginkább semmit. Mondjuk mindketten kedvesek, viccesek és megbízhatóak, de mégis mások.

2012. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!