Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen nőre van szüksége egy...

(L) Bella (L) kérdése:

Milyen nőre van szüksége egy kos férfinak?

Figyelt kérdés
én skorpió lány vagyok
2011. szept. 21. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
birkára
2011. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az jó szenvedélyes kapcsolat... Ált más tűzjegyeket "javasolnak" neki, oroszlánt vagy nyilast.
2011. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem áll a TV elé...
2011. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Szűkre.
2011. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem olyanra ,aki a csillagjegy szerint választ.
2011. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Nagy csöcs, kicsi derék, nagy segg.
2011. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

A kos férfiakhoz az alábbi jegyek illenek:

Halak

Vízöntő

mérleg


Sajnos a skorpió nincs köztük, úgyhogy ne pazarold rá feleslegesen az energiádiat.

2011. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Volt már skorpió barátnőm. Nem annyira jöttünk ki jól. De ez jegytől független, mert másikkal meg igen.

Hogy milyen nő kell? Nekem pl olyan, aki nem akar minden egyes részletbe beleszólni, aki hagy levegőt venni, de emellett velem is van. Nem hinném, hogy ezek bármelyik jegynek teljesíthetetlen elvárások lennének.

2011. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

hím kosnak női kosra, és egy kos szomorú egyedül, két kos, főleg különböző neműek már örülnek együtt.

skorpióval nem találkoznék, akkor se ha lány, mert félelmetes lehet, csíp. még egy oroszlán kell, amelyik odaordít egyet és frászt is kap az ameber

2011. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

Rendes tisztességes nőre. Egy skorpióról ez ritkán mondható el sajnos.

Ismertem két ilyen párost, egyik pár pár hónap után, másik pár 4 év után szakított.


Egy harmadik páros aki még együtt van sok éve.. De ahogy kívülről látom, a kos srác azért tűri a nőt, mert ha szakítanának, nem lenne hol laknia, max a szüleinél. Talán az is probléma már, hogy a kövér skorpió nő felhizlalta a srácot. Aztán ilyen ducin nem találna könnyen jó nőt, így beletörődött a sorsába. Ki tudja meddig, na.

2011. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!