Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrek általánosságban...

Az ikrek általánosságban szerintetek milyen emberek?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekel, akik hisznek az asztrológiában, és nem az olyanoké, akik szeretik ócsárolni. Mellesleg azért teszem fel ezt a kérdést, mert lehet van róluk jellemzés, ám engem mások véleménye érdekel ezesetben. Köszi.
2011. okt. 2. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt ikerként mondom hogy nem szeretek az lenni. Szétszórt vagyok. Sosem tudok egy dolognál megállapodni. Belefogok valamibe és nemtudom befejezni, mert rögtön máson jár az eszem. Egy kicsi ebből egy kicsi abból. Már nagyon unom, de valamiért nemtudok megváltozni. Nemtudom hogy milyenek más ikrek, de én sajnos ilyen vagyok.
2011. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
75%
kiváncsi természetű, mindenben. És kedves, szórakoztató, szeret a középpontban lenni. Odaadó, szép. Könnyed eleganciával lép át dolgokon. Sokat fecseg, de kitart álláspontja mellet. Korrekt, szókimondó. Néha idegesítő. Intelligens. Hangulata gyakran változó, néha saját magát sem érti. Ide kap oda kap. :( ha megbántják bosszúálló, az idő neki dolgozik, az évek során megtanul türelmesnek lenni. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, ha magamból indulok ki... :)
2011. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%

Volt pár Ikrek ismerősöm. Eddig róluk amennyit megtudtam:

kétszínűek. Körítés nélkül. Persze biztos vannak olyanok, akik nem ilyenek. De akkorát csalódtam bennük, főleg az egyikbe aki a szívemhez volt közel jobban, hogy az nem igaz. Előttem tetette a jót, jópofizott nekem meg mindenkinek. Olyan szép kis álarcot mutatott magáról, hogy ő rendes, segítőkész. aztán olyan dolgok derültek ki róla, hogy a hátam mögött beszél olyan dolgokról, amik meg sem történtek. Össze akart ugrasztani valakivel. És hazudozott mindenről amiről csak lehetett, és sokszor a szemembe tette ezt.

Persze ha lesz legközelebb Ikrek ismerősöm majd persze nem ezek alapján fogom őt elutasítani, vagy elítélni őket, mert biztos vannak kivételek is, de eddig csalódtam bennük. Remélem vannak jobbak is akiket megismerhetek egyszer.

2011. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
69%
Én iker vagyok és igaz is rám amit a 2. írt, viszont amit a 3. egyátalán nem.
2011. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem eddig csak ikrek párom volt,a testvérem is az.furcsa,mert kettő közölük,türelmes,értelmes,okos,jó beszélgetőpartner,nagyon jó természetek.a másik kettő pedig nagyon hangulatember,hirtelen haragúak.

ami közös mindegyikükben,az,hogy idegenekkel szemben elég flegmák csak a baráti-családi körben kedvesek,viszont nagyon könnyen barátkoznak.

2011. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ja és még az is közös bennük,hogy nagyon jó szívűek.velem egyik sem volt kétszínű,(van ikrek bnőm is)
2011. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Nekem egy ikrek ismerősöm van, arról semmi jót nem tudok írni. Ha egy picit is bízik benne az ember, azonnal visszaél a bizalommal. Komolytalan, semmiben nem kitaró, flegma, megbízhatatlan.
2011. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
gyakorta játékosak, mozgékonyak, ha zenét tanulnak és gyakorolnak: virtuózzá válhatnak! (sok zenész az, Kocsis Z is)
2011. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
46%
Én azt hallottam róluk, hogy valóban kétszínűek és hűtlenek. Kíváncsian várom, megcáfolja-e ezt valaki.
2011. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóak :D
2011. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!