Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell rizikó faktort...

Hogyan kell rizikó faktort számolni Jónás naptárral az egészséges babához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már volt sikertelen terhességem, azért lenne fontos...


Adataim: 1983.06.10 11:20 Eger


Előre is nagyon köszi a segitséget!!!!


2011. okt. 5. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek: nem HIDJ, hanem HIGGY!
2011. okt. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van Jonas naptarad, ami nem mutat ilyent, az azert van, mert ilyen szüres nem letezik! Raadasul mashol (asztronet...stb) ahol ilyesmi szoba kerül, sem talaltal ra utalast. Ugy emlekszem, hogy a Jonas napok szerint minden honapban egyszer volt alkalmas idöpont, atlag kb. egy nap hosszig. (28 napos rendszeres mensiseknek.) Ezt meg tovabb osztani, hogy 100% egeszseges utod legyen, nem tudom, mi alapjan lehetne? Es akkor mennyi alkalmas nap maradna egy evben? Es honnan is lehetne tudni a holdallasokbol ezt?

Megertem a vagyadat es ami jo tanacsot tudtam irni ehhez, korabban leirtam, meg egyszer sok sikert!

10-05 13:06

2011. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Van hozza kockazatelemzes, es igen, tenyleg par napra redukalja egy evben a lehetseges napok szamat. Ami ilyen elemzeseket lattam, az kb 2 max 3 jo honapot hozott ki egy evben.

Mind1, valoszinuleg jobb, ha nem tudom, mert lehet tenyleg stresszelnem magam tudat alatt :)

En sem jonas napon lettem terhes a lanyommal egyebkent!

2011. okt. 11. 10:40
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem se Jonás napra jön ki a teherbeesés!!!De hol lehet azt megnézni ahol azt a pár honapot mutatja csak??mert én az astron néztem meg hogy is van pontosan a jonáson mi nem eshet egybe mivel???
2011. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha a kockazatelemzes 2, max 3 "jo" napot hoz ki, akkor majd csak e 3 napon probalkoztok? Es ha akkor nem ugy alakul, vartok meg egy evet? (Mennyire fontos is...??)

Aztan a tovabbiak: Feltetelezem, hogy a "jo" nap azt jelenti, hogy X %-ban jo, 90-95% vagy afelett. Vagyis: az is lehet, hogy a kevesebb % ervenyesül... Ahogy az is lehet, a 40 % eselynel meg az alacsony % ellenere is egeszseges lehet...

Azt akarom ezzel irni, hogy ez mintha nemcsak a sajat szandekos befolyasunk alatt allna, mintha lenne ebben valami "emberfeletti" döntes is!

Emiatt mi a legjobb, amit tehetsz? A Jonas modszerre vagy masra jobb több figyelmet forditani? Szerintem celravezetöbb annak energiat adni, amit szeretnel, azaz azon gondolkodni, akar azt szuggeralni magadba. Agykontrollal is lehet programozni, ha ismered. Elalvas elötti es meg par percig a reggeli ebredes utani allapotban, "felig eberen" jobban befolyasolod magad akar ebbe, akar abba az iranyba. Ha ilyenkor nem "agyalsz", hanem direkt azt mondogatod magadban (akar felhangosan, hangosan is), hogy egeszseges gyermekem van, es csak az egeszseget kepzeled el, akkor annak adsz energiat. Meg maskor is, "agyalas" helyett. Es akkor, AMENNYIRE RAJTAD MULIK, igy is fog törtenni.

Rengetegen vannak, akiknek ezek utan egeszseges gyerekeik születnek. Sok sikert! :)


10-05 13:06

2011. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszi :)


Kezdem en is igy gondolni!

Csak meg tul friss volt az elmeny, es a felelem es csalodottsag munkalt bennem.


De hiszem es hinnem kell, hogy minden rendben lesz :)

2011. okt. 13. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!