Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg az aszcendense, nyilas...

Mérleg az aszcendense, nyilas a napjegye a lánynak. Milyen személyiség lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve ismerem. Kíváncsi vagyok, hogy a fentiek alapján milyen tulajdonságokat tippeltek hozzá. Egyezik-e a valósággal?

Írjatok! Köszi!


2011. nov. 14. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem a volt barátnőm ugyan ez volt....

őszintén szólva nem nagyon lehetett vele tervezni a mának élt...nem voltak soha hosszabb távú céljai még 27 évesen sem...jó lelkű volt vagy is jó lelkű de nagyon nagy volt a szabadság vágya....szóval kapcsolat nem való neki,a romantikát kimondottan utálta...vagy is olyan kapcsolat való neki aki ezt a nagy szabadság vágyat tudja tolerálni...én nem tudtam mert már túl nagy volt neki a szabadság vágya,ami a legtöbb embernek szerintem nem fér bele....

2011. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bocsi a fogalmazásért és a szó ismétlésért és a fogalmazásért...:D


ja és még annyit tennék hozzá hogy ilyen rossz kapcsolatom egy lánnyal sem volt soha...

2011. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Ebből nem lehet megállapítani.
2011. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem hozzá tenni hogy persze nem hinném hogy ennek lenne köze hozzá,de ha esetleg magadra ismertél akkor lehet hogy van hozzá köze...
2011. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Lassan 20 éve ismerek egy pont ilyen jegyű lányt(29 éves). A legjobb barátnőm. Mindig számíthatok rá, mindenkit képes megérteni, ezt szeretem benne legjobban. Sok ember csak a maga érdekeit nézi, de ő nem, hanem az én problémáimat is úgy szemléli, mintha a sajátjai volnának.

Túl őszinte és néha megbánt ezzel másokat. De aki igazán ismeri, mint én őt, minket nem tud megbántani, mert tudjuk mit miért mond, jól ismerem már, igaza van csak az emberek jobban szeretik inkább a hazugságot hallani.


Amiket az első válaszoló írt, az egyáltalán nem jellemző rá. Csak a jövőnek él, szeretne családot. De nem találta meg a párját hozzá. Folyton arról panaszkodik, hogy ő csak olyan fiúkkal találkozott eddig, akik a mának élnek, függetlenségre és szabadságra vágynak, és semmi romantika nincs bennük, nem lehet velük közösen tervezni. Éppen olyasmi bajai voltak a volt barátaival, mint amiket az első válaszoló leírt egy hasonló jegyű lányról. Talán nem is róla írta, hanem magáról? ( A barátnőm exei is mindig későn kezdték el becsülni őt, amikor már nem volt esélyük az újrakezdésre. Teljesen nevetségesen dühöngtek, ismerem őket és én sem bírtam volna velük tovább, pedig én bika vagyok.)


Kérdező! Nem tudom mi jellemző a párodra, de ha olyan, mint az én legjobb barátom, akkor szerencsés vagy!


Biztos nem csak a napjegy és aszcendens a meghatározó, nem tudom. A neveltetés is sokat számít egyesek szerint. A lány akiről írtam, ő sok nehézségen ment keresztül eddig.

2011. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Kihagytam, de nagyon jellemző:

Túl naív, önbizalma nem sok. Bizonyos dolgokra nagyon pontosan emlékszik, más dolgokat teljesen elfelejt. (Emiatt elég vicces, én nem értem hogy lehet ilyen emlékezete.)

2011. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekelne még több vélemény (illetve tapasztalat) másoktól is! Eddigi válaszolóknak köszönöm, később reagálok rá! :)
2011. nov. 18. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont Mérleg napjegyű, nyilas aszcendensű lány vagyok:) mit szeretnél tudni?:D
2012. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!