Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van jobb/nagyobb étvágyúvá...

Van jobb/nagyobb étvágyúvá tevő "kombináció" mint a Bika jegy, az Oroszlán aszcendenssel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:26
 1/7 anonim válasza:
csak én nem értem a kérdést? bika vagyok oroszlán aszcendenssel és jó az étvágyam, de mi a kérdés?:-) születéskor kialakul minden (jegy és aszcendens), mivé kellene tenni bármit is?
2011. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bika jegyű vagyok, mérleg aszcendenssel, nagy az étvágyam.

18/F

2011. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is bika vagyok oroszlán aszcendenssel, nem nagy az étvágyam, de szeretek enni. :)
2011. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Az komolyan sejtjük, hogy a bika jegyűek közül valamelyiknek az legnagyobb az étvágya.


És akkor ha tényleg így van, akkor a bika jegy melyik aszcendense párosítva adja általában a legnagyobb étvágyú embereket? (Tudom a többi ház és a fény szögek meg kavarhatják még ezt is.)


(De mint tudjuk az aszcendens éppen annyira határozz meg minket mint a születési jegyünk.)

2011. nov. 16. 03:54
 5/7 anonim válasza:
tegnap 22:25: én is Bika vagyok Mérleg aszcendenssel és nekem meg nem nagy az étvágyam... x)
2011. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Ikrek vagyok ikrek aszc. és nagy az étvágyam meg nem vagyok mértéktartó,,,de nem látszik meg az alkaltomon
2011. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a bika jegyében születtem oroszlán aszcendenssel, és elég keveset eszem, húst alig, úgyhogy nem hiszem, hogy ezen múlik. Sok az előítélet a témában.
2011. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!