Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi köze van a bolygók állásána...

Mi köze van a bolygók állásának az emberek személyiségéhez?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, most nem kritizálni akarom az asztrológiát, csak örülnék neki ha valaki végre elmondaná, hogy mi az alapja, mert eddig mindenhol csak azt láttam, hogy igenis jó, működik, nem hazugság, de magyarázatot senki se írt.
2011. dec. 13. 18:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igen :) és rájöttem, hogy sokat romlott a fogalmazásom, nehezen tudom tisztán megvilágítani, az egyébként helyesnek gondolt elképzelésemet.

Köszönöm kérdésed. Tudom. Bocs.

2011. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, a kérdés viszont az volt, hogy HOGYAN hat. Egyébként ha a környezet befolyásol, hogy lehet az, hogy az ikerpárok is sokszor teljesen különbözőek? Pedig ők garantáltan ugyanolyan körülmények között fejlődtek...
2012. jan. 12. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!