Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi köze van a bolygók állásána...

Mi köze van a bolygók állásának az emberek személyiségéhez?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, most nem kritizálni akarom az asztrológiát, csak örülnék neki ha valaki végre elmondaná, hogy mi az alapja, mert eddig mindenhol csak azt láttam, hogy igenis jó, működik, nem hazugság, de magyarázatot senki se írt.
2011. dec. 13. 18:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
A transzcendens törvény, hogy a dualitás világában az igazi társad rád talál, mert a polaritások vonzás-taszítás folyamatában egymás mellé sodródtok.
2011. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Ők sem tudják, csak bután hisznek benne. Már én is megpróbáltam kiszedni belőlük, de nem ment.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

2011. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
titok.
2011. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Peruccsia ***** válasza:

Talán máshogy hat gravitáció vagy mágnesesség alapján a nagyon érzékeny agyra, s ettől máshogy viselkedsz, mondjuk idegesebb vagy aznap és könnyebben beszólsz valakinek és így beteljesül az aznapra ígért veszekedés.

A személyiségre is hatással lehet, ha mondjuk nehezítik az agyad ezek az erők születésedkor, akkor lustább és passzívabb leszel, míg tüzesebb hatások esetén egy örökmozgó ember születik.

2011. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? :D


Gravitáció, mágnesesség meg a bolygók :DDDDD

2011. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Oké ez mind szép és jó, de csak "talán", még te se tudod, hogy ennek van-e valami jelentősége.
2011. dec. 16. 22:52
 17/32 Peruccsia ***** válasza:

Azt mindenki érzi, hogy néha rossz napja van, és ez lehet a bolygók állásától.


PL a 99-es napfogyatkozás előtt én nagyon ingerlékeny voltam, és kerültem is az emberi társaságot, nehogy rosszat tegyek/mondjak.

2011. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

A leánder példám fölött elsikkadtatok. Csak augusztusban gyökerezik. A mák csak februárban két hetében kel ki. Mennyivel bonyolultabb az ember,mennyivel inkább hat rá, hogy éppen hol van - nem csak a Földön, de a naphoz vagy a Szaturnuszhoz képest is.

A bolygók még a Napra is hatnak megváltoztatják a napfolt - tevékenységét is , s az is hat a földre is...ez csak egykicsiny szelet.

Hallottál a "lepkeszárny-effektusról" ? Ez is olyan

2011. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
2011. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nézzetek földhöz ragadottnak, de én még mindig úgy gondolom, hogy a leander és a többi növény is akkor gyökerezik, amikor a körülmények neki megfelelőek (csapadék, hőmérséklet stb.), nem pedig a bolygóktól függnek.
2011. dec. 21. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!