Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire kicsi az esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kicsi az esély, hogy kapcsolatot alakíthass ki. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam valahol, hogy egy ausztrál pasi társkereső oldalakon több, mint 100 ezer npnek írt levelet, amiből vagy 10-el jutott el addig, hogy találkozzon is, de csak 1 volt közülük, akivel megegyezett az izlésük, nézeteik és még külsőleg is elfogadták egymást.


Szóval, ha azt nézzük elég gáz, hogy annyi nő közül csak egy van, akinek kellesz és még lehet az a kapcsolat sem lesz tartós. Ha azt nézed egész Magyarország lakosságának 51%-a nő, ennek kb 20%-a fiatal(18-30 közötti), szóval van vagy 2,5 millió nő, akiknek a statisztika szerint 60%-a párkapcsolatban él, ami azt jelenti, hogy 1,5 millió szabad préda van. Ha veled egykorút akarsz találni, akkor kb ennek a 10%-ából válogathatsz, ami 150 ezer. Ha 100 ezerből leállt a pasival 1, akkor a 150 ezerből ugye 1,5 jönne ki de ne daraboljunk fel senkit, legyen 2 ez a szám.


Szóval van 2 ember, akivel kölcsönös szimpátia alapján van esélyed kapcsolatba lépni az egész országban. Persze ha különösen jól nézel ki vagy gazdag vagy ez a szám sokszorozódik, ha nem akkor imádkozhatsz, hogy pont azzal a két emberrel sodorjon össze az élet.


2012. jan. 2. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Hova kell neked 1-nél több?
2012. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
B*szki, amennyi időt erre szántál, hogy ezt kiszámold, már rég beújíthattál volna egy nőt :D
2012. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem egy éve sodort össze a másodikkal tehát ha ennek is vége akkor több nem lesz ezek szerint,de nem is kell.
2012. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, csak azt elfelejted, hogy ezzel az 1 nővel megtalálnád életed párját, magyarul minden tökéletes lenne. Olyan meg ugye nem létezik...
2012. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Látom szereted a statisztikát. :D


Amúgy társkeresőn nem feltétlen azok vannak fenn, akik társat akarnak találni, egyesek csak unalomból regelnek, mások meg a fehér lovon keresik a szőke herceget. Én is regeltem egyre, 3 hónap alatt küldtem olyan 80-100 levelet. Talán megdöbbentő lehet a szám, de én ennyi nőben láttam valamit, ami miatt érdemes lett volna vele lennem. Ebből a rengeteg levélből kb 20 válaszolt, aminek négy ötöde elutasító volt. Amelyik nem, azokkal találkozni is tudtam. Azonban ilyen szintű lemorzsolódás után is volt olyan, aki csak meg akart nézni élőben is, aztán pedig eltűnt. :( Szerény véleményem szerint ismerkedj máshol. Bár ha jól nézel ki, vagy sok pénzed van, jó autód stb, akkor bárhol ismerkedhetsz, sikerrel jársz!


F/29

2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Hm.

Hát én nem vagyok egy nagy szám csaj, főleg neten ismerkedtem eddig.


Az én statisztikám (most ne különböztessük meg a különféle honlapokat, csak legyen annyi, hogy netről):

Ha minden nap próbálkoztam, általában naponta beszéltem 50 különböző emberrel. Ebből maximum egy keltette fel az érdeklődésemet. Pár hét-hónap alatt összeszedtem kb 10-15 olyan embert, aki ugye érdekelt. Ezeket a további hetek-hónapok alatt szelektálgattam, hogy ki az akivel a továbbiakban is közös volt az érdeklődés, kivel nem?

Nagyon szimpatikus általában max 3 ember maradt, akikkel mondjuk randiztam is élőben.

Kb 1 éves szingliségem alatt a fenti "módszerrel" meg néha egyegy spontán egyéb randival megtoldva, összesen 11 emberrel randiztam, akik közül végülis 1-el jöttem össze.


Szerintem nem olyan tragikus a helyzet, csak ha neten ismerkedsz másképp kell felfogni az egészet. És te netes ismerkedésről beszéltél.

20L

2012. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem csak netes ismerkedésre lehet vonatkoztatni.
2012. jan. 2. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
ez fasság. akik ezeket a statisztikákat csinálják inkább menjenek el csajozni és nem jut eszükbe erről statisztikát csinálni :D
2012. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ennyire kicsi az esély, hogy kapcsolatot alakíthass ki. "


Az esély az egész életre vetítve legalább 80-90%. Ha alacsony lenne, kihalt volna az emberiség már régen.


"Szóval van 2 ember, akivel kölcsönös szimpátia alapján van esélyed kapcsolatba lépni az egész országban. "


Nem. Ha összezárnának egy nővel mondjuk 1-2 évre úgy, hogy sok időtök lenne beszélgetni, és közös erőfeszítéseket kellene tenni (pl. egy kis házi gazdaságba raknának egy lakatlan szigetre), közös problémamegoldás, közös stresszhelyzetek, közös örömök stb., akkor legalább 10%, hogy a végén összeházasodnátok.


Óriási illúzió az, hogy az emberek személyisége valami hallatlanul bonyolult dolog, és nagyon kicsi az esélye annak, hogy minden klappoljon. Valójában 1-2 tulajdonság igazán fontos, és ha egy alapvető vonzalom megvan, akkor már össze tud csiszolódni a két személy.


Középiskolában is gondolom észrevetted, hogy mondjuk egy 30 fős osztályban (15 fiú, 15 lány) általában mire eljön az érettségi, már kb. mindenki járt 2-3 osztálytársával. Ha ebből kimaradtál, az persze kellemetlen, de hidd el, hogy így van.

2012. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"általában mire eljön az érettségi, már kb. mindenki járt 2-3 osztálytársával"


Most, hogy belegondolok én voltam az egyetlen, aki két csajjal is közelebbi kapcsolatba került az osztályból. Mondjuk lehetett volna három is, csak nem eröltettem. :)) A többiekre egyáltalán nem volt jellemző. Hmmm.

2012. jan. 2. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!