Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán csillagjegyűek! Ti...

Oroszlán csillagjegyűek! Ti milyenek vagytok az életben?

Figyelt kérdés
Minden téren :)
2012. jan. 8. 14:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Egyetlen szoval kifejezve: HATAROZOTTAK :)

amugy,olvass bele a neten az oroszlan csillagjegyuek tulajdonsagaiba,es ott megtalalsz nagyon sok olyan dolgot,ami tenyleg a valosagban igy is van :)

Kapcsolatban:kitartoak,szeretok,feltok,dominansak :D

Csaladban:ugyangy

Kozossegben:beilleszkedok

...de sztem jo kihangsulyozni azt,hogy DOMINANSAK :)

amugy mar masfel eve komoly kapcsolatban vagyok,es dominanssag mellett,le tudom hajtani fejem parom elott,ha neki van igaza ;) Tehat IGAZSAGOSAK is,meg sok ilyen..pozitiv jellem :D

2012. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Mi közöd hozzá? Majd megtudod ha megérdemled!

üdv

Oroszlánkirálynő

2012. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
második válaszoló: ezzel is elmondtad az oroszlán csillagjegy egyik legfőbb tulajdonságát:hogy beképzeltek :D
2012. jan. 9. 17:57
 4/11 A kérdező kommentje:
elsőnek meg köszii a választ :)
2012. jan. 9. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:
élethűek!
2012. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pozitív: nagyon érzelmes vagyok, jó beszélgetőtárs, mindig mindenkinek segíteni akarok, nem vagyok haragtartó, van humorom bőven, beszédes, könnyen barátkozó típus vagyok, ilyenek. Negatív: nagyon sokat foglalkozok a külsőmmel, tökéletesség mániám van ezzel kapcsolatban(bár ez lehet pozitív is, jelzem, nem vagyok plázacica), de amúgy kupis vagyok, lusta, hisztis, hamar felidegesítem magam,mindig nekem van igazam, nehezen kérek bocsánatot. Ennyi jutott most eszembe. :)
2012. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
50%
Én oroszlán vagyok. Legfontosabb dolog az életemben, hogy mindig, mindent ÉN IRÁNYÍTSAK. Szerintem ez jellemző a többiekre is. A nagy családszeretetünk meg hasonlók csak akkor jönnek elő, ha találunk magunknak olyan társat, aki hagyja, hogy parancsolgassunk neki (és emellett persze intelligens, gyönyörű, humoros, kedves, stb; mert ugye nyilván csak egy hozzánk hasonló tökéletes lénnyel (IGEN, BEKÉPZELTEK VAGYUNK) vagyunk hajlandóak kezdeni. Ha nem találunk ilyet, akkor jobb nekünk egyedül, hiszen mások ellentmondását nemigazán tűrjük.
2012. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Megint a 23:34-es vok.


A 01-11 01:14-nak üzenném, hogy azt, hogy nem vagyunk haragtartóak csupán megjátszuk (ugyanis mi vagyunk a szürke hétköznapok legjobb színészei, az Ikreket leszámítva).

Minden oroszlán alig várja, hogy viszonozhassa sérelmeit, és totális megsemmisítést eredményező bosszúhadjáratot folytasson az őt bántó egyének ellen...

De igazunk is van. Ha egyszer mi vagyunk a legjobbak, miért hagyjuk h holmi kis nyomorultak ártsanak nekünk? Pusztuljon csak az összes... :)

2012. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hát, én is oroszlán vagyok, de totálisan az ellentéte :D félénk, visszahúzódó, csendes, bár azért néha felemelem a hangomat. nem szeretek a középpontban lenni, nem szeretek irányítani, rengetegszer döntésképtelen vagyok. most kapcsolatban élek, ott viszont odaadó vagyok, szeretem a páromat, családközpontú vagyok. nem szeretek barátkozni, beképzelt nem vagyok, nem vagyok megelégedve magammal. Lusta, kupis, nem szeretem a rendet, de a rendetlenséget se... nem mondok többet...:D
2012. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az oroszlánok: beképzeltek, ők mindenkinél okosabbak. Én csak tudom, mert egy oroszlán csillagjegyű fiú a barátom. Aki nála okosabb, azt kiközösíti, lenézi, kineveti.
2012. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!