Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezotériában szeretnék elhelyez...

Ezotériában szeretnék elhelyezkedni, tudtok irni pár ötletet?

Figyelt kérdés

Szeretném minél jobban megkopasztani a szűklátású, hiszékeny és elkeseredett embereket, ezért valami hasonló dolgon gondolkoztam. Pár újszerű ötletet szeretnék kérni, mert ilyen betelefonálós műsor inditásához sajnos nincs kezdő tőkém.


Ui: 10 éves korom óta látom az emberek jövöjét, kenem-vágom a kártyajóslás, mesterien irok horoszkópot és ránézésre megjósolom az elkövetkező évedet. Olcsón megszámitom, ha érdekel jelezd kommentben.


Üdv, Maximilian Wunderschwanz


2012. jan. 15. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is jósolj kis lábujjból, mint én. :)
2012. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
...ha nem jon alom a szememre, gyoker kerdest irok a netre tururu csak te lehetsz az....
2012. jan. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem tururu vagyok.

és tényleg szeretnék megtollasodni... ÖTLETEKET PLEASE

2012. jan. 15. 00:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a penz erdekel menj kozgazdasznak
2012. jan. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ahhoz tanulni kell, meg seggeket nyalni. itt csak pár hülyét kell átverni valami ötletes trükkel.
2012. jan. 15. 01:19
 6/11 anonim ***** válasza:
ha eszembe jutna én csinálnám meg nem neked mondanám el. utóiratban odairtad hogy blablabla... irja ha érdekel, de előtte meg odairtad szeretnéd megkopasztani a hiszékeny és elkeseredet embereket. én emg azt kérdezem tőled hogy NYOMORÉK vagy?
2012. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nesi81 ***** válasza:
Nos, ha valóban lennének ilyen képességeid, illetve tudásod, akkor nem tennél fel hülye kérdéseket....csalóból van elég.
2012. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezo.TV vagy oktasd a vonozás törvényét és vonzd be a kedves tévhiűek pénzét.
2012. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jósolj köldökbeköpött kecsketejből.

És az agykontrolos tanfolyam sem rossz ötlet, csak ott sokat kell beszélni arról, hogy mennyire sztárok lesznek az ebmerek. Egy csapat idiótának ezt szajkózni viszont fárasztó.

2012. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sehr geehrte Herr Wunderschwanz,


tegyél fel komoly és naivan érdeklődő kérdést itt ezotéria témában. Amire kifejtős válasz kell olyat. Aztán meglátod, hogy leleményes pénzsóvár társaid már két lépéssel előrébb tartanak, mint te! (Na jó megsúgom! Csak neked! Figyelj! Ők privát levelet szoktak irogatni az itt kérdést feltevőknek, melyben válaszolnak is meg nem is, de mindenképpen megírják, hogy hány FT/oldalért dolgoznak. Próbáld ki, hogy lásd, szerintem viccesek, én jót nevetek rajtuk. De pssszt!)


Mit freundlichen Grüße,

Hilda Brűn

2012. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!