Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas és a rák hogy viszony...

A nyilas és a rák hogy viszonyul egymáshoz az ezotériában?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A nyilas állítólag nyers egy érzelmes rákhoz. Bár én nyilas vagyok, bár nem vagyok bunkó senkivel sem.
2011. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem igazán illenek össze!
2011. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a nyilas tudja, hogy a rák mindent szó szerint értelmez, és ezért ügyel arra, hogy viccből se mondjon neki bántót, az jó kezdet nyilasoldalról.

Ha a rák tudja, hogy a nyilas néha meggondolatlanul tesz olyan kijelentéseket, amelyeket még maga sem gondol komolyan vagy pedig szinte teljesen jelentéktelen az adott ügy a nyilas számára, és a rák képes ezeket elengedi a füle mellett, akkor az rákoldalról jó kezdet.


Ha képesek odafigyelni egymásra és jól indul az első néhány hónap, akkor az utána is jó kapcsolat lehet, mert sok dologban jól kiegészíthetik egymást.

A nyilas is érzékeny és hűséges, és fontos neki a család, még ha ez külsőre nem is látszik rajta. És a rák is szeret utazni és lehet szenvedélyes, még ha más nem is tudja róla.

...

2011. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszike az uccsó igaaz :D
2011. márc. 9. 12:49
 5/9 anonim válasza:

Ez nem ilyen egyszerű történet, mert nem csak az alapjegyet kell nézni a horoszkópban, hanem sok minden mást (holdjegy, aszcendens, Mars és Vénusz helyzete, stb.)

És hogy bonyolítsam a dolgot, például a Feng Shui szerint is megvan a saját jegyünk (Tűz-Föld-Fém-Víz-Fa), amelyek alapján vagy összeillünk, vagy nem. Ismerek olyan párokat, akik összeillenek és mégis marják egymást, és ismerek olyanokat is, akik nem illenek össze, mégis jól kijönnek egymással.

Összefoglalva, szerintem ez a felek Érzelmi Intelligenciájától függ, hogy mennyire tudják kezelni egymást - és ezzel lényegében csatlakoztam az egyik előttem szólóhoz. :-)

2011. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

szerintem ez hülyeség,

Szálasi se ölt rákokat xD

2011. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én nyilas létemre egy rákkal tervezem összekötni magam 1,5 év együttélés után, és nagyon jól megértjük egymást;)
2011. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legédesebb páros!
2011. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes: [link]
2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!