Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 7 hós babám a rák jegyben...

7 hós babám a rák jegyben született. Mi jellemző erre a jegyre? Van akinek ugyanebben a jegyben született a babája és milyen tipus?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a terhesség 7. hónapjában született, akkor koraszülöttség jellemzi, téged pedig koraszülés és értelmetlen babona.


Ki az isten találta ki, hogy születési idő alapján jövőt lehet jósolni és személyiséget megállapítani?!

Ha visszamehetnék a múltba az ilyeneket tenném el láb alól.

2012. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kössz a kedvességet, én csak ugy kérdeztem senkinek a jövőjét nem akarom eldönteni,amugy nem koraszülött,pont azon a napon született amire ki voltam irva!
2012. febr. 4. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hagenti ***** válasza:
Uristn. És ha Rák jegyben szülöttek bunkók,lusták és agresszívek?Akkor úgy kezeled majd a gyerekedet is?
2012. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyre szabott horoszkóp kell percre pontosan, az hogy a rák jegyében született egy nagyon távoli kép. A feminán van ilyen lehetőség, az előttem hozzászóló be is linkelte. Ez tulajdonképpen azt mutatja meg, hogy hogyan álltak a bolygók a születése idejekor, azaz hogyan hatottak rá, és hatnak rá most is. Ez megmutatja a gyerek természetét majd.
2012. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
uristen, mit uristen? ha nem tetszik a kérdésem ne válaszolj rá!
2012. febr. 5. 17:41
 8/9 anonim válasza:
én is rák jegyében születtem, és a szüleim szerit soha nem voltam hisztis! mosolygós, életvidám baba voltam, és most is az vagyok! :D néha túlságosan is :P Pontosan hányadikán született?
2012. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bartichello válasza:
Helló Ne is törődj a hülye válaszokkal, biztos nincs gyereke :)) de ilyennek ne is legyen. A lényeg a lényeg hogy a rák jegyben szülött gyerekek nagyon család centrikusak, kiegyensúlyozott, a döntéseket megrágja nem kapkod. Viszont számít hogy milyen jegy lesz az aszcendense, az sokat befolyásol. Üdv
2012. febr. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!