Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő és szűz férfi?

Skorpió nő és szűz férfi?

Figyelt kérdés
Milyen párosítás?
2012. febr. 8. 17:16
 1/6 anonim válasza:
45%

Ez a kombináció mindig a felek közötti szoros barátságra alapozódik. A romantika nem jellemző erre a párkapcsolatra, és ez valószínűleg a Skorpió természetének köszönhető.

A Szűz kimért bölcsességével, éles kritikájával teljesen háttérbe szorulhat. A Skorpió ugyanis nehezen tűri a Szűz éles nyelvét. Ameddig az erő és az uralom problémája nem bukik ki közöttük, a kapcsolat szépen alakulhat. Amikor azonban ezek felszínre kerülnek, ettől fogva kezdetét veszi a kapcsolat hanyatlása. Ezért ritkán tapasztalható tartós kapcsolat e két jegy szülöttje között. A Skorpió gyakran partnert vált, és odébbáll.

Mindkét jegy szülöttje kedveli az egyedüllétet, ezért szeretnek magukban lenni, de nem állandó jelleggel. Gyakran különös békességet éreznek egymás társaságában, majdnem olyan ez, mintha telepatikusan kommunikálnának.


noiportal.hu -ról.

2012. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

mester1987 válasza:


Működhet a szakágban 100%-osan!


Személyszerint többet csalódtam víz jegyűekben, mint föld jegyűekben, pedig énis víz jegyű vagyok :-)

2012. febr. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Five Star ***** válasza:
9%

Huhú, kemény párosítás :) A Skorpió folyamatosan tesztel, játszmázik, amit a Szűz nem igazán bír.

Ha egy erősebb Szűzről van szó, egy éles szemű, kritikusról, az vissza-visszavághat a Skorpiónak. A Skorpiót pedig idegesítheti a Szűz maximalizmusa, precizitása, és kritizálása.

A gyengébb Szüzekre viszont jellemző, hogy ha van egy probléma a kapcsolatban (és könnyen érezheti, hogy van, a Skorpió játszmázása miatt), magát hibáztatja, önostorozásba kezd. Kifelé ezt nagyon ritkán mutatja ki. Egy ilyen Szüzet egy Skorpió bizony megeszik reggelire, a Skorpiónak ez egy nagyon jó préda.


Önmagában elég vad párosítás, de persze a Nap-jegy édeskevés ahhoz, hogy pontosabbat lehessen mondani...

2012. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyik legjobb párosítás, maximálisan megértik egymást.
2012. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Skori nő létemre pechemre belehabarodtam egy szűz jegyű pasiba. Mikor még megismertük egymást, egyedül volt, aztán miközben elsodortak minket egymástól a teendőink, közben neki lett valakije (ismerem őt is), viszont mi ketten nagyon jól kiegészítjük egymást és hihetetlen összhangban vagyunk, és még így is mágnesként vonzom őt, és ha akkor nem sodort volna távolabb minket az élet, akkor most mi lennénk együtt... Ki tudja, mit hoz az élet, én nem akarok beletenyerelni egy kapcsolatba, de ha esélyt kapnánk tisztán, nem utasítanám el.
2014. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SonaR válasza:
100%
Helló! Nekem volt egy olyan skorpió lány az életemben, ha ez fontos, nem jártunk, akinek a közelében olyan tisztán és érthetően átjött az első válaszoló utolsó mondata, miszerint "Gyakran különös békességet éreznek egymás társaságában, majdnem olyan ez, mintha telepatikusan kommunikálnának". Nekem szűz a csillagjegyem és már hallottam vissza mástól, hogy nyugalmat és még nem tapasztalt hatásokat érez a közelemben, amit a lány mellett tapasztaltam, az viszont nekem volt teljesen új és tényleg olyan volt, mint a telepátia.
2016. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!