Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Halak férfi hogyan fejezi...

Egy Halak férfi hogyan fejezi ki, hogy tetszik neki valaki?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel szoktunk beszélgetni facebook-on. Bátyámon keresztül ismertem meg, személyesen. Bejelölt és rámírt, szinte mindig ő. Elhív ide-oda, de mikor én megkérdeztem, hogy mit csinál szombaton, mert mi megyünk be városba. Erre ő közölte, hogy pénteken már van programja (pedig senki nem kérdezte a péntekjét) és hogy nem tudja, hogyan alakul a szombat. Nekem ez rosszul esett. Meg rámír, de aztán ritkán válaszol, mert a beadandóját csinálja stb. Nem értem akkor miért ír rám egyáltalán, mert miatta dekkolok a gép előtt :S Ráadásul szokta közölni, hogy éhes vagy fázik meg ilyenek. Egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni. Ha írom neki elköszönéskor, hogy "Puszi", akkor ő is így köszön el, de ha nem írom, akkor nem. Most akkor tetszem neki vagy félreértettem valamit?
2012. febr. 15. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel halak vagy ,bárkinél van esélyed, mert te vagy az egység. Mindenkivel ki tudsz jól jönni :)

Szerintem probáld elhivni moziba, ha nemet mond akkor szerintem csak haverkodni akart :)

2012. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nő, és a halak férfiról kérdez.
2012. febr. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a Halak férfiakról szeretnék többet megtudni :)
2012. febr. 18. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Már mindent elmondott. Szeretné ha lenne köztetek valami, tetszik neked. Megfontoltan kivárja, tisztelettel, három lépésről, hogy neked mi a reakciód. Mond már meg neki, hogy -ha tetszik- neked is be jön ő. Ne nyomulósan.
2012. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak el ne sírd magad ( nem bántásból),a halak a legérzékenyebb jegy, vedd a bátorságod és könnyű dolgod lesz.
2012. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!