Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rettentően félek. Nem vagyok...

Rettentően félek. Nem vagyok UFO hívő de most igazán megijedtem. Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok.20 éves lány vagyok. Mielött felteszem a kérdésem szeretnék pár dolgot mondani magamról.Sokmindenben hiszek de az UFO-kban nem akarok nem akartam soha hinni. Ha reálisan nézem hogy mondhatjuk mi akik az universum kis porszemét ismerjük hogy nincsen máshol élet...?

Szóval egy ideje pontosan 5hónapja álmodok Ufókról.Az álom lényege mindig az hogy odalépek az ablakhoz látok egy űrhajót vagy csészealjat ki hogy hívja ami rettentő közel van. Ekkor elfog egy hihetetlen rettegés.Az első álomban az édesanyámmal voltam a takaró alá bújtam és anya szólt h bennt vannak, erre iszonyú fejfájást éreztem mintha egy kazettát tekernének a fejemben.Az álomban nem tudom miért nem akartam semmire gondolni ugy gondoltam h a gondolataimra kiváncsiak:D A második álmomban ugyanez a sztori de más környezet és most a hugommal voltam . A harmadik tegnap volt. A bátyámmal voltam amikor az ablakhoz mentem és megláttam újból azt az űrhajót.Az elöbbiektől eltérően ez az álom folytatódott valahogy bekerültünk a hajóba de nem beszívott mint a filmekben hanem mintha bekapott volna minket mint amikor egy bogárra egy vödröt teszünk. Fülkékbe kerültünk ekkor már nem láttam a bátyám, egy maszkos nő odalépett a fejét nem láttam de a hangja vékony volt(ebből gondolom h nő)a fülkék nyitottak voltak és két sor volt szembe egymással.A nő letépte aruhám én sírtam és kétségbe estem tüzetesen végig nézett.Láttam ahogy a többi fülkében másokkal ugyanezt csinálják...komolyan szörnyű volt.aztán következő pillanatban úgy éreztem mintha egy kocsi tetején üllnék nem láttam min utazok csak azt tudom hogy gyorsan mentünk a hegyekben.Mellettem ült egy lány aki elmondta hogy ez nem valóság és hogy ezt csak azért csinálják hogy megnyugodjunk.


Kesze-kusza tudom.ÉS nevetséges.. gondolom sok üzenetben fogják kigúnyolni de tényleg csak azért írtam mert félelmetes mennyire valóságos álmok ezek. Hangsúlyozni szeretném hogy nem néztem elötte horrorfilmet nem beszéltem gondoltam ufókra egyik álom elött sem. Ha az álomból éberedek iszonyúan vizes vagyok remegek és félek...Lehet hogy azért álmodok róluk mert megijeszt ez a gondolat h léteznek de kíváncsi vagyok a véleményekre. Szeretném ha elmondanátok mit gondoltok erről. köszi:)


2011. júl. 11. 20:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
én a kérés elején annyira megijedtem hogy nemertem végigolvasni parázok az ufoktol :D
2011. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Ha nehéz kaját eszel és sokat lefekvés előtt, akkor jöhetnek elő ilyen hülye rémálmok. De hidd el nekem, előbb vágna beléd 100x a villám, mint h egy ufó épp veled bohóckodjon...
2011. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, elfog múlni!:)

Nekem is volt ilyen, csak más sztorival, és nekem az évente jelent meg, de már elmúlt. :)

Majd csak elmúlik, reménykedj benne:P

2011. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%
Pedig léteznek. És figyelnek bennünket
2011. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Remélem én magam generálom ezeket az álmokat de komolyan:) csak ilyenkor mindíg arra gondolok h olyan sokszor van h valamire gondolok vagy valami olyan történik velem ami megérint akkor olyasmit álmodok amit ezek az érzelmek előidéznek. de most semmi ilyen nem volt egyik esetnél sem.
2011. júl. 11. 20:49
 6/43 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amég nem alvásparalízised van. Na az már ijesztő. Keress rá.
2011. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarlak megijeszteni, de azok akit elrabolnak az idegenek, gyakran számolnak be ilyen "álmokról". Nem ártana átkutatnod magad sebek, tüszúrás nyomok, és kemény, éles pontok után. Akiket elrabolnak, azokat az esetek kb 90%-ában benyomkövetözik. De az is lehet hogy csak az idegenektöl való félelmed produkálja ezeket. 50 50% rá az esély. Minden esetre nem ártana utána nézni.
2011. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

hallotam róla.félelmetes.

Félelmetes dolgok az álmok. Nálam nem csak a rossz álmoknál történik hogy néha nemtudom elválasztani a valóságot és az álmot ez egy 6percig tart amig teljesen éber leszekés átgondolom h mi történt. Hiszek abban hogy minden okkal történik. Volt h az álmom mint késöbb kiderült egy figyelmeztetés volt.Ezzel nem azt akarom mondani h megjóslom h jönnek az ufók. Épp ellenkezőleg remélem h az a variáció lesz igaz h a félelmem ébreszti ezeket az álmokat.

2011. júl. 11. 20:55
 9/43 anonim ***** válasza:
Pedig ez még csak a kezdet. Később más jeleket is észre veszel magadon. Jönnek a bevillanások
2011. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
51%

bocs ez nem ide tartozik:


"a válasz írója..." nekem hány %-ot mutat?:D

2011. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!