Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek a legkönnyebben...

Hogyan idézzek a legkönnyebben szellemet? És ha itt a szellem kérhetek tőle valamit?

Figyelt kérdés

Neten utána néztem de legtöbbhöz teljes ceremónia kell.. és nem olyat szeretnék.. valami egyszerűbb módot. Esetleg gyertyával .. vagy valami varázsige,koncentráció ilyesmire gondoltam.. de légyszi részletesen írjátok le mit hogyan kell csinálni.

És még azt szeretném,hogyha esetleg sikeres lenne az idézés,akkor megkérhetném dolgokra? Pl.egy általam nagyon utált személy ellen valamire,vagy éppen nekem hasznos dolgokra?


2011. máj. 31. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
A szellem nem olyan lény, akit te kérhetsz erre-arra. Ő nem dzsin! :D Nem teljesít neked semmit. A helyedben nem is szórakoznék ilyenekkel. Még ha sikerülne is valahogy szellemet idézni, akkor sem biztos, hogy igaz válaszokat adna neked (ha egyáltalán válaszol). Találkoztál te már valaha szellemmel? Hány éves vagy? Szerintem ott csinálnád magad össze, ha megjelenne. Ráadásul, ha már egyszer "meghívtad", nem is biztos, hogy végül elmegy... Követheti az aurád és szívhatja le az energiádat. Elég szánalmas módszer lenne, ha szellemekkel akarnál bárkin is bosszút állni... légy ember és nézz szembe azzal, hogy az életben vannak szemét emberek, de a saját eszközeidet használd, ne ilyeneket, mert később nagyon megbánhatod!
2011. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyedül szertartással lehet.Ottis démon-t És náluk lehet kérni. alkudozni. De nem minden démon tudja tejesiteni. Valaki ez a másik azt tudná adni.

pl: Astaroth nyelveken tud megtanitani szemvillanás alatt.

2011. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem démonokkal alkudozni nem annyira jó üzlet... egy hülye ember miatt, akin bosszút akarok állni, nem paktálnék le egy démonnal sem...


Kedves második válaszoló! Nem látod a kérdés feltevőről, hogy még nagyon fiatal, azt sem tudja kb. hogy miket beszél?! Kicsinyes módszereket akar bevetni mások ellen, nem felvállalva az emberi képességeit. Látom, a démonok hírvivője lettél... Hogyan javasolhatsz neki ilyen módszereket?!

2011. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem javaslat . Példaként irtam és szellemektől nem lehet kérni!

Amugy se tudná elvgezni a szertartást aki ilyen kérdést feltesz. Nagyon pontosan kell végezni, és nem mindegy milyen csillagáláskban/hold

2011. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 17. ***** válasza:
90%

Mi még anno fiatalon a pohármozgatós szellemidézést csináltuk,hát az bejött elvileg,vagyis mindenki aztmondta nem mozgatta,de szépen cikázott a pohár.=D de visszapörgethetném az időt,akkor nem csinálnám még azt sem.

Kedves kérdező,az ilyen kérések nem vezetnek sok jóra példa:Pololi lány c. anime

2011. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
en eggyet ertek az elso valaszoloval.ha jot akarsz magadnak akkor azt old meg sajat magad ne pedig hulyesegekkel .mert vissza is uthet .istenem ennyi szanalmas ember.
2011. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát kérdező, ha ennyire meg akarsz halni, akkor inkább ugorj le egy háztetőről. Az sokkal gyorsabb, és fájdalommentesebb.
2011. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 WeaselLizbeth.<3 válasza:
100%
Nem vagyok szkeptikus, hidd el, van tapasztalatom ilyen téren. Azt tanácsolom hogy semmi esetben se idézz szellemet!
2011. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
idézz csak nyugodtan szellemet,majd ha sikerül össze vissza szarod magad és akkor felfogod, hogy ez nem játék.
2011. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
csak kepzeld el hogy ott van egy szellem ,ugyanis jo nagy a kepzeloerod
2011. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!