Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő vagyok. Életem...

Nyilas nő vagyok. Életem szerelme Okt.25-én született, de semmilyen skorpió vonása nincs-ellenben mérleg sok. Az összes hor. Szerint nem illenek össze (nyil-skor). Ilyenkor mi van? Ez amiatt zavar, mert semmit nem tudok kettőnkre értelmezni-hor-t.

Figyelt kérdés

Kiegyensúlyozott, és megalkuvó.

Szeret mindenben megfelelni.

Nem kutatja mélységeket. Nem kelt fölös feszültséget.

Inkább csillapítja a dolgokat- kapcsolatot hoz létre az emberek között.

Rendkívüli módon vonzó, de mégsem befolyásoló.

Elbűvöli az embereket- főként a humorával, de különösebben nem manipulálja őket. Nem támad hátba..

Nem haragtartó, és felületes.

Magyarán szinte semmilyen skorpió vonása nincs. A leírásból kiderül, hogy nem nagyon csípem a skorpiókat.

Ez a jegyemből is adódik.

Ugyan nem vagyunk együtt, de eltéphetetlen szerelem kapcsol össze minket, ami harmonikus és működik.

Az öszes horoszkóp szerint a nyilas- skorpió kibírhatatlan páros- amiből köztünk semmi nem igaz.


2012. márc. 24. 00:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%

és akkor most mi van?

A horoszkóp baromság eddig is tudtuk

2012. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Még nem ismered elé. Én is nyilas csaj vagyok és eddig két skorpióval volt szerelem. Nahát egyik ''rosszabb volt mint a másik, persze én mindent kibírtam és jó nyilas módjára szerelmes is voltam a végtelenségig és semmi sem tudott visszatartani, mindkét kapcsolatom szenvedélyes volt, és nagyon tarka a durva ajtó könyvcsapkodástól a legkedvesebb szeretetig szuper beszélgetéseken minden volt...Megérte..szóval én szerintem mint nyilas mondom, még nem ismered eléggé, a skorpió nagyon tud uralkodni magán és az indulatain, szóval ő az akit még évek után sem nyugtázhatsz hátradőlve, hogy 'igen ismerlek'. Gratulálok amúgy én nagyon sok nyilas-skorpió párt ismerek, szerintem a két jegy nagyon hasonló egymáshoz, az egymás melletti jegyekről mindig azt mondják, hogy nagyon jól tanítják egymást. Én sem bírom a skorpiókat nagy általáánosságba, csak vonzanak :)olyan titokzatosak, bár engem sokan tartanak skorpiónak...szóval csak óvatósan, a nyilasba az a jó hogy színes és életvidám, laza és változatos, szóval megunhatatlan! pláne egy skorpiónak...
2012. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
elé = eléggé
2012. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Kedves vagy , hogy válaszoltál.

Egyébként nem vagyok nagy horpszkóp fan- de a dolog érdekel.

Egyébként aban, hogy mi nyilasok nem csípjük a skorpiókat- van valami.

Nekem , haány sk ismerősöm volt- mind kifacsarta a dolgokat, és megkavarta, hogy örültem, ha leléphetek. .. Másszóval, na pont emiatt hiszem, hogy félreértetted a kérdést. (A sk mindig támad, és én nem akarok ott lenni akkor.)

Igazából a nykaketert kérdésemmel- azt próbáltam kérdezni- hogy én ismerek egy olyan sk-t, aki nagyon nem az.

És arra voltam kíváncsi, hogy ez hogy lehetséges.

Megértem, hogy neked vérzivataros kapcsolataid voltak skorpiókkal, de én magamról gondolom, tudom, hogy én azt nem bírnám- mármint egy igazi skorpióval...

A kérdés pont arra vonatkozott inkább, hogy ezt az embert nem tudom berakni a skorpiók közé egyáltalán, és hogy akkor mi van?

A felvetésedre válaszolva- egyébként nagyon ismerem. Úgyhogy jó az ötlet, de sajnos - vagy nem sajnos tényleg nagyon ismererm. / évesen találkoztam vele elöször- modt pedig már 30 múltam... és ezalatt az idő alatt nem keveset voltunk együtt. (A szüleim voltak az esküvői tanúi :))

Szóval a kérdés arra vonatkozik, ha valaki sk, közel a mérleg jegyhez, akkor azt tarthatom mérlegnek, vagy ... Szóval annyir nem sk, h azt el nem tudom mondani.

Nála kedvesebb, önzetlenebb embert nem ismreke.

Ha sk lenne- már megöltem volna :)

2012. márc. 24. 10:21
 5/23 A kérdező kommentje:
/= 6, magyarán 6 éves korom óta :)A többit nem is javítom
2012. márc. 24. 10:23
 6/23 A kérdező kommentje:

Az első kedves válaszolónak meg.

Tudom, hogy sokakat egyáltelán nem izgat a horoszkóp, de ez ok. Megértettük- téged nem.

Csak akkor miért válaszolsz.

Én sem hiszek benne- az életemet nem ez alapján élem, és nem ez alapján döntök a kapcsolatokról.

De ez is egy nézőpont.

Pszichológus vagyok- úgyhogy van bőven másik nézőpontom is.

Viszont hiszek a megérzésekben.

És a nyilas jellem vonások egyébként igazak rám.

Néha azt gondolom, hogy ilyenkor a szkeptikusok unalmukban megkeresik ezeket az oldalakat, és válaszolnak... de minek?

2012. márc. 24. 10:34
 7/23 yossarian44 ***** válasza:
62%

Ha pszichológus vagy, akkor tudhatnád, hogy a horoszkópok olyan általános jellemvonásokat írnak le, amelyekhez minden ember viszonyítani tudja magát, amelyek bármely emberre igazak lehetnek - extrém kivételektől eltekintve.


Még egy teszt is igazolta ezt:

[link]


Mindegyik tesztalany úgy érezte, hogy igazak rá a leírtak, pedig mindannyian ugyanazt a szöveget olvasták, és különböző volt a csillagjegyek.


Ugyanezzel az erővel egy eszelős, bélből jósló sámán véleményét is kikérhetnéd, és a kettőtökre két béljóslás eredményét is értelmezhetnéd.


Ugyanolyan lenne.

2012. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de neked semmi humorérzéked sincsen? Ez a téma engem egyszerűen érdekel.

Az embernek lehet sok nézőpontja- egyszerre és külön- külön is használhatja őket.

Általában a férfiak azok, akik inkább nem képesek erre, mert nem képesek párhuzamosan átgondolni dolgokat. Az én agyamban simán elfér egymás mellett az asztrológia (még ha kicsi is a súlya), mint a modern személyiség elméletek (Pszihoanalizis, humanisztikus elképzelések, stb.).


Egyébként jobb, ha tőlem tudod, hogy a mai pszi is így működik. Több nézőpont van, és mindig az utolsót tartják a legmodernebbnek, de 2 év múlva jön a következő, és akkor az lesz az.

Ez nem valami statikus dolog. Soha nem lesz olyan egyszerű, mint a matematika vagy fizika ( bár azok sem azok).

Kérem a szkeptikusok a továbbiakban kíméljenek, mert a kérdés nem azoknak szól, akik szerint ez az egész hülyeség, hanem olyas valaki, aki ért hozzá, vagy érdekli, vagy van tapasztalata.


A tipológia (úgymint horoszkópok), egyébként, kedves okostojás barátom, a legelső volt a kialakult személyiség elméletek között. Ma már nincsen nagy divatja. DE, mint elsődleges és ösztönös elemzés működik. Sőt ezeket az avitt elméletek használja az átlagember is.

A kutatás az utolsó, amiben hiszek.

A ma felvett teszt holnap már nem érvényes. Szükséges, megmondhatja, sok ember mit csinál általában- de az adott szituációra csak valószinűséget ad- az adott szituban meg te vagy ott.

Aki nem tud érvelni, csak sárt dobálni-kíméljen.


PL: nem vagyok egyházhoz tartozó, de hiszek. És mégsem szídom azokat, akik mindezt templomban teszik.

2012. márc. 26. 07:58
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az ember születési horoszkópja sok-sok összetevő együttese, amelyből a csillagjegy (Skorpió), vagyis az a jegy, amelyben a Nap a születés időpontjában áll, csupán az egyik. Látni kellene a többi planéta helyzetét, egymáshoz való viszonyát, és ezek alapján felállítani egy korrekt radix képletet. Ha még arra is azt mondod, hogy ez semmennyire sem hasonlít a párodra, akkor az más tészta...de a tapasztalatok az ellenkezőjét szokták igazolni.


Mindig, mindenkinek elmondom: az asztrológia nem úgy működik, hogy [valami].hu, katt, kikeressük hogy kik-mik vagyunk, aztán ha nem illik ránk vagy a párunkra, akkor bahh, baromság. Ezért is foglalkoznak viszonylag kevesen (komolyan) az asztrológiával, mert eléggé el kell benne mélyülni ahhoz, hogy az ember meglássa az összefüggéseket. Amikor viszont elkezdenek összeállni a dolgok, nos, annál felemelőbb érzés kevés van. Türelem, tapasztalás, és befogadni tudás. Ezek nélkül nem működik semmilyen tudomány, köztük az asztrológia sem.

2012. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 yossarian44 ***** válasza:
33%

"Ne haragudj, de neked semmi humorérzéked sincsen?"


De van. Igazából k.rva vicces vagyok.


"Ez a téma engem egyszerűen érdekel."


Engem meg az Iron Sky érdekel nagyon, mégsem hiszem azt, hogy a filmben történő események valósak.


"Az embernek lehet sok nézőpontja- egyszerre és külön- külön is használhatja őket."


Lenni lehet, de ha a két nézőpont ellentmondásos, akkor valamelyik téves kell, hogy legyen.


"Általában a férfiak azok, akik inkább nem képesek erre, mert nem képesek párhuzamosan átgondolni dolgokat."


Úgy nézem, hogy ennek a témának a büdös égadta egy világon nincs köze a párhuzamos gondolkodáshoz.


"Az én agyamban simán elfér egymás mellett az asztrológia (még ha kicsi is a súlya), mint a modern személyiség elméletek (Pszihoanalizis, humanisztikus elképzelések, stb.)."


Ha duplagondolsz, akkor nem nehéz.


"Egyébként jobb, ha tőlem tudod, hogy a mai pszi is így működik. Több nézőpont van, és mindig az utolsót tartják a legmodernebbnek, de 2 év múlva jön a következő, és akkor az lesz az."


Ez szinte bármely tudományra igaz.



"Kérem a szkeptikusok a továbbiakban kíméljenek, mert a kérdés nem azoknak szól, akik szerint ez az egész hülyeség, hanem olyas valaki, aki ért hozzá, vagy érdekli, vagy van tapasztalata."


Szar ügy. Ez pedig - ha jól látom - az interneten egy szabad fórum, ahol bizony mindenki hozzászól, nem csak azok, akik azt mondják, amit hallani akarsz.

Ha a teljes egyetértés az igényed, akkor slattyogj le valami ilyen érdeklődésű klubba, vagy regisztrálj olyan fórumba, ahol kizárják az egyet nem értőket - ezós körökben ez amúgy is szokás.


"A tipológia (úgymint horoszkópok), egyébként, kedves okostojás barátom, a legelső volt a kialakult személyiség elméletek között. "


Először is, ha jól olvasom az előző hozzászólásomat, nem téged támadtalak, hanem azt, amiben hiszel. A személyedet rossz szóval nem illettem. Az "okostojás"-ozás itt tökéletesen felesleges személyeskedés.


Mindamellett, hogy taplóság.


Másodszor, most ezzel az erővel én hajszín alapján kitalálhatnék jellemzőket az emberekre, és megvédhetném azzal a szöveggel, hogy "A tipológia (úgymint a hajszín-lélektan), egyébként, a legelső volt a kialakult személyiség elméletek között. "


Sőt, akár a náci fajelméletet is védhetném ezzel a szöveggel, mivel ott is az emberek személyiségét és viselkedését tipizálták, csak éppen származásra, és nem csillagjegyre vezették vissza.


A vonáselméletek - ha már témánál vagyunk - nem követtek el olyan banális lépést, hogy olyan nonszensz feltételekhez kötöttek emberi személyiségjegyeket, mint a születéshez köthető csillagjegy.


A szülészorvos tömege nagyobb hatással van az újszülöttre - ilyen elven - mint a legközelebbi csillagé.


"DE, mint elsődleges és ösztönös elemzés működik."


Ha sokat adunk előítéletekre.


"Sőt ezeket az avitt elméletek használja az átlagember is."


Egymillió légy nem tévedhet... akkor mi is legyen a menün?


"A kutatás az utolsó, amiben hiszek."


Már csak az a kérdés, hogy azért mert találsz benne valami kifogásolhatót, vagy azért, mert a kutatás eredménye nem egyeztethető össze a világképeddel?


A kutatás hibáira rá nem mutattál, ezért az utóbbit gyanítom.


"Aki nem tud érvelni, csak sárt dobálni-kíméljen."


Először is, sarat - rád - nem dobáltam. Ismétlem, a témáról volt szó.


Másodszor, elnézést, de ki nem tud érvelni? A kutatást, amit linkeltem, élből elutasítottad - cáfolni nem tudtad, és meg sem próbáltad - illetve berángattál olyan elemeket is, amiknek köze nincs a témához.


"PL: nem vagyok egyházhoz tartozó, de hiszek. És mégsem szídom azokat, akik mindezt templomban teszik."


Dicséretes.


Már csak rettegve teszem hozzá, hogy rövid i a szidom, és nem hosszú...

2012. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!