Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki hisz a horoszkópokban?...

Ki hisz a horoszkópokban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nekem legtöbbször tényleg azt írja le amibe épp vagyok legyen szó érzelemről, otthoni dolgokról, tanulás...stb.

Például ma nagyon bánatos vagyok és ezt a horoszkópom is írja..(én hiszek a horoszkópokban pedig sok mindenki szerint hülyeség, mert olyan dolgokat ír le nap mint nap amik általános dolgok és bárkivel megtörténhetnek pedig nekem általában pontosan azt írja le ami történik velem)

Esetleg tapasztalata valakinek??

Köszi a válaszokat! :)


2009. jún. 17. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én is hittem bennük, de egyszer nagyon szerelmes voltam (reménytelenül), a horoszkóp szerint pedig az adott hónapban beteljesült volna a szerelem. hát nem teljesült, elég csalódott voltam.
2009. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a Kiskegyed jellegű horoszkópban biztos, h ép eszű ember nem hisz :) szerintem te sem arra gondoltál.


Bevallom, h nem értek hozzá, de van egy barátnőm aki igen.

van 1-2 dolog ami zavar benne :

az egyik az, h ehhez is hit kell , mármint h nem működik akkor ha az ember nem hisz benne. Ha hisz benne akkor tud olyanokat mondani, h azért vagyok szomorú mert a horoszkópom is ezt mondja; de mi van azokkal az esetekkel amikor a horoszkóp pont azt írja, h boldog leszel aznap és mittomén épp elesel és eltörik a lábad, tuti nem egy boldog napnak fogod titulálni.


a másik az, h sokan túlzásba viszik :

volt már olyan eset, h egy lány úgy kezdte a beszélgetést, h megkérdezte milyen jegyben születtem ... mondtam neki , h oroszlán, erre ő hátat fordított és faképnél hagyott, később mondta a közös barátunk az okot : ő egy olyan jegyben született, olyan ascendensel ami nincs jóban az oroszlánokkal. én ezen csak röhögni tudtam.


A régi korok Asztrológiája érdekes, elég precíznek tűnik a maga korához képest és egész jó algoritmust találtak ki a dolgok vizsgálatára, persze nem felel meg a mostani vizsgálódások modelljének. ezzel érdemes foglalkozni ! (ezt a szkeptikus konferencián hallottam, még mielőtt eltitulálnál minden reálost szűk látókörűnek :) )


azt mondom, h ha te úgy érzed jónak akkor akkor nyugodtan hihetsz benne, de ne vidd túlzásba .. és állj szóba az oroszlán jegyűekkel bármilyen ascendessel rendelkezel :)

2009. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van hogy beválnak:P

Októberben azt írta hogy szerelem lesz két hónapon belül:)

December 20.án be is következett:)

Fél évig jártunk imádtam őt:(

Két hete vége:S

De most azt írja hogy július felé beteljesedő szerelem lesz egy közeli ismerősőmmel:D:D

Lenne tippem hogy kivel:D:D

2009. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig elolvasom szórakozásból,de igazán annyira nemhiszek bennük. Volt már h bejött,de ritkán. De mondjuk abból,hogy mi jellemző bizonyos csillagjegyekre,sok az igazság. Magamra ismertem benne :)
2009. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem midnig aztirja ami lesz :)
2009. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. jún. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!