Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek a skorpió pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a skorpió pasik? Valaki látott már NAGYON, elvakultan szerelmes példányt belőle? (szóval, hogy van-e esély arra, hogy totál elcsvarjam a fejét. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Skorpió fiú vagyok, és elég érzelgős...
2011. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Esély az van, csak vigyázz nehogy megcsípjen...

Amúgy baromság a horoszkóp.

2011. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 cynic ***** válasza:
ha egy kis esze is van a srácnak, akkor semmi esélyed
2011. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek én lány vagyok de szerintem azért nem annyira baromság ez a horoszkop!:) persze nem a napi horoszkopra értem:):) hanem arra ,hogy valoban van olyan mikor pl vmelyik csillagjegyü emberrel jobban ki jön az ember jobban megérti egymást! Én pl halak vagyok én a skorpiókkal nagyon is jól kijövök egyből:)
2011. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
A fene egye meg azt az állatfajt... :S
2011. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az én párom skorpió, és ha ez nem elég, az aszcendense is az :) Szóval rá duplán érvényesek a skori tulajdonságok, és tényleg olyan is. Nem könnyű :D

Egyébként nem tudom mit értesz elvakultan szerelmes alatt, de az tény, hogy ha valakit "kinéznek", képesek őrültségekre :) Viszont ha elmúlik nála a rád irányuló vadászösztön, és úgy érzi teljesen kiismert, nagy küzdés kell mindkettőtök részéről, hogy együtt maradjatok.

2011. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a skorpió barátom nagyon elvakultan szerelmes.:)
2011. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Őszinte legyek én lány vagyok de szerintem azért nem annyira baromság ez a horoszkop!:)"


Lány létedre jó hogy ezt írod. Hét milliárd ember él a Földön. Szerinted mindegyiket kategorizálni lehet néhány felszínes jellemzés alapján, pusztán a születési dátumuk alapján? Mert szerintem nem. Minden egyes ember egyedi és különleges, tehát a horoszkópnak semmi értelme, hiába akarják egyesen egyenesen tudománynak mondani.

2011. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az enyém igen!5éve szerelmes belém,de még csak 3éve járunk.Szóval 2évet futott úgy utánam folyamatosan,hogy nekem kapcsolatom volt,mire elszeretett a másiktól.És ráadásul kva jó pasi=))))
2011. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nem számít annyira a horoszkóp, mert akkor kb. el lenne ásva ez a kapcsolat. Én vízöntő vagyok és ez a 2 jegy állítólag nem illik össze..... Fura dolgokat művel amúgy. egyszer azt gondolom, teljesen oda van értem, máskor meg 3-4 napig nem ír egy sms-t sem. de persze mikor ez idő alatt találkozunk (van egy hely ahol szinte minden nap kénytelenek vagyunk találkozni) ugyan úgy néz, bókol, tegnap még meg is csókolt, aztán elköszönt és mindenki ment a mag utjára....:S Amúgy az ágyban elég jó tényleg , kicsit perverz...:D és úgy érzem ő is elégedett a teljesítményemmel! De akkor meg mi a fene van? pl. soha nem beszélgetünk. Mellesleg én is férjnél vagyok, neki is van felesége! :S Szenvedés a köbön.
2011. aug. 11. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!