Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkóp szerint mennyire...

Horoszkóp szerint mennyire illik össze a bika lány és a kos fiú, ha mindkettő áprilisi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Fúú te..hallod...esélytelen...ha összejöttök..fúú..ezt nem lehet elmondani...ez..ááá..soha..vagyis..pfhuu..talán egyszer...majd...ilyen csak 1000 évente egyszer történhet..legútobb született chuck Norris..akit csak az 1900-as évek elején fedeztek fel..

HA SZERETED TAKARODJ ODA AZTÁN MOND MEG NEKI! ne a horoszkóppal szarakodj...

2012. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó jó ezen már én is röhögök, amúgy csak kíváncsiságból kérdeztem. Tudod, csak hogy a csillagok is az áldásukat adják ránk... :'D
2012. ápr. 21. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
hát jó...én feladom xĐ
2012. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó az áldásadást hülyeségből írtam nyugi, de most komolyan érdekel, hogy na és horoszkóp szerint amúgy mi van? :D
2012. ápr. 21. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezeket a baromságokat egy életre:)
2012. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj emberek csak kíváncsiság! :D Amúgy egy hónapon belül elmondom neki bármilyenek is vagyunk horoszkóp szerint... Vagy kér hónap múlva... Nem tudom nagyon félek, mi lesz ha nemet mond... :(
2012. ápr. 21. 19:11
 7/8 Five Star ***** válasza:

Hát... horoszkóp szerint a Kos fiúnak főleg a szex számít, de kapcsolatban nem sokáig bírja a Bika mellett, és lelép, a Bikának meg ez igen rosszul esik, mivel ő komolyban gondolkodik. Meg lehet a Kost is fogni, de nem a Bika lesz erre képes, az biztos. De a szex a Kosokkal általában jó :D Legalább ennyi pozitívum van benne!


De persze a Nap-jegy csak egy faktor a sok közül, a Bika-Nap, meg a Kos-Nap nem túlzottan passzol (finoman szólva), de ha az aszcendensetek, Hold-jegyetek, Vénuszotok, 7-es házatok, stb. úgy helyezkedik, akkor persze lehet belőle valami komolyabb, és ezeket a kis ellentéteket át lehet hidalni. Szóval az infó kevés, ennek alapján ennyit tudtam mondani.

2012. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanuljátok már meg végre, hogy a napjegy az csak egy a rengeteg faktor közül a horoszkópban, ez alapján senki nem mondja meg, összeilletek-e. Kell mindkettőtök pontos születési ideje és helye, és abból lehet egy részletes elemzést csinálni, ami viszont elég hosszadalmas ahhoz, hogy senki ne csinálja meg ingyen.
2012. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!