Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő - bak férfi milyen...

Vízöntő nő - bak férfi milyen páros?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 09:52
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Kiváló! - ha szeretik egymást.
2012. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Hókuszpókusz szerint nem illetek össze. Na, most emiatt szakítasz? Congratulations!
2012. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az 1-nek köszi:)

a 2-nak: ha a hókuszpókusz érdekelne és nem az emberek saját tapasztalata, akkor nem kérdeznék itt.

2012. máj. 3. 14:30
 4/8 Editte ***** válasza:

Hali:)

Kétlem, hogy a horoszkóp döntően befolyásolná, inkább a testi-lelki-szellemi hármas. Bárha a vízöntő is és a bak is belül elég önző. Nem?

Viszont szerintem sok mindenben a tökéletes ellentétei egymásnak, ezért biztos rendkívüli módon működhet a vonzás. Ez csak talán.:)

2012. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%

Tűz-víz......egyszer majd' megesszük egymást a szerelemtől, máskor meg......nem nehéz kitalálni.

Az ágyban verhetetlen, akik eddig voltak előtte, mind elbújhatnak.


26 éves Vízöntő lány-27 éves Bak fiú

2012. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljátok már meg végre, hogy a napjegy az csak egy a rengeteg faktor közül a horoszkópban, ez alapján senki nem mondja meg, összeilletek-e. Kell mindkettőtök pontos születési ideje és helye, és abból lehet egy részletes elemzést csinálni, ami viszont elég hosszadalmas ahhoz, hogy senki ne csinálja meg ingyen.
2012. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem jó, azonnal felejtsd el!! A horoszkópot!!!
2012. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%

Én úgy vagyok a Bakommal, hogy zabálnivalóan világfájdalom fejet vág a nap 12 órájában kb..

Jó az ágyban, az tény, de én már tapasztaltam egyest-mást, a jó szex nem elég egy kapcsolathoz. Ahhoz kell még 1 dolog, hogy alapból is jól el kell lenni egymással, hogy igazi kapcsolat legyen, ne csak szex...

A szex arra, jó hogy fenntartsa a szeretetet, hormonális/biológiai szinten, de a barátom sose lesz tőle.. nincs 1db közös témánk sem... (Ő a matekot is utálja, én meg imádok programozni...)


22F/vízöntő

2012. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!