Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha így viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha így viselkedik egy férfi?

Figyelt kérdés

2 éve megismertem egy pasit, akivel már akkor nagyon tetszettünk egymásnak. Ő azt mondta, hogy nem lehet köztünk semmi, mert ő már majdnem 10 éve komoly kapcsolatban él és nem akarja elhagyni a lányt. Így aztán barátként találkozgatni kezdtünk, nagyon jó és bizalmas viszony alakult ki köztünk. Jókat beszélgettünk, nevettünk, iszogattunk, eszegettünk, sétálgattunk, de a srác azt mondta, hogy "ezek nem randik, mi csak barátok vagyunk". Ennek ellenére minden beszélgetéskor kifejtette, hogy milyen csinos vagyok, milyen szexi, milyen jók a lábaim meg a melleim. Néha néha megöleltük egymást, vagy megfogtuk egymás kezét, de más nem történt. Aztán egyszer egy társaságban többet ittunk a kelleténél és elég feltűnően flörtölgettünk, mire a srác mondta, hogy "ezt nem kellett volna, mit szólnak az emberek stb." Erre én mondtam, hogy akkor hagyjuk egymást békén, a barátság legyen csak barátság, semmi intimitás. Elkezdtem randizgatni egy másik sráccal, mire ő kiakadt és felhozta, hogy legyen köztünk több. Én belementem, mert azt gondoltam, hogy hátha most szakítani fog. Randizgatni kezdtünk, majd hamarosan lefeküdtünk. Minden csodás volt, a szex tökéletesen működött, még a szüleinek is bemutatott. Aztán amikor már kezdtünk "túl közel" kerülni egymáshoz, akkor a képembe vágta, hogy nem szeret és ő nem fog szakítani. Ekkor megbeszéltük, hogy továbbra is szexeljünk, mert amúgy nagyon jó együtt. Eltelt egy év így, de nekem elegem lett a helyzetből és abból, hogy nincs egy rendes párkapcsolatom, csak valaki másodiknak tart. Megmondtam neki, hogy nincs több szex. Erre ő azt mondta, hogy egyetért, mert látja, hogy szenvedek és ő nem akar engem bántani, viszont szeretné, hogy barátok maradjunk, mert én nagyon fontos vagyok neki, nagyon normális embernek tart, jókat tud velem beszélgetni és nem akar elveszíteni. Amikor megkérdeztem, hogy mit jelentett neki az elmúlt egy év, azt mondta, hogy ő nem szeret engem, de nagyon jó velem a szex... Azóta barátok vagyunk, továbbra is jókat beszélgetünk, de én nagyon kívánom őt és látom, hogy ő is kíván engem. Néha kifejti, hogy milyen jók a melleim, meg csinos vagyok stb.

És a legjobb az egészben, hogy éppen készül elvenni a párját és gyerekeket akarnak.

Én úgy érzem, hogy nekünk együtt kellene lennünk és nem az önzőség hajt, hanem őszintén szeretem őt, illetve úgy érzem, hogy nem kellene elvennie egy olyan lányt, akivel nyilvánvalóan teljesen kihült a szerelem. Szerintetek mit tegyek? Ha egy férfi imád velem beszélgetni, nagyon kedvel, bízik bennem, okosnak és csinosnak tart, ráadásul imádja velem a szexet is, az miért mondja, hogy nem szeret? Létezik ilyesmi, vagy az én gondolom rosszul? Légyszi, segítsetek, hogy megértsem ezt a gondolatmenetet!



#szerelem #megcsalás #férfiak viselkedése
2012. máj. 5. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is hadd gratuláljak mindkettőtöknek. Másodszor meg akaszd fel magad. Persze a faszikám se különb. Ja, és az önbecsülésedet meg ásd elő, te kis második számú senki.:)
2012. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légyszi próbáljatok építő jellegű válaszokat írni. Tisztában vagyok vele, hogy sok sok minden elszúrtam, és magamtól is látom a hibáimat. Én csak a miért?-eket akarom megérteni, szóval a szitkozódást hanyagoljuk légyszi.
2012. máj. 5. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak az idődet pazaroltad erre az egészre,hiszen még ennek ellenére is a másik csajt akarja elvenni.Tehát abban a csajban van valami plusz ezek szerint,ami benned nincs.Mindenféle kapcsolatot megszakítanék vele ezek után.
2012. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van:


a: Szeret téged, de a másik lányt jobban. Te hiába szereted annyira és hiába gondolod, hogy ő milyen mértékben szeret téged, de a másik lányt jobban szereti, nem vagy ott, nem tudhatod vele hogyan érzi magát.


b: Csak a szexre kellettél és minden más hazugság.


c: Téged szeret jobban, de van valamije a lánynak, ami miatt nem akar elmenni mellőle(én személy szerint ezt tartom a legvalószínűbbnek).


d: Mindkettőtöket egyformán szeret és még nem tudott dönteni, de próbál a "biztosabb" mellett maradni, és próbál elfelejteni téged, vagy túllépni rajtad.


e: Téged szeret, de a másik lányt jobban tudja irányítani, melletted kiszolgáltatottabbnak érzi magát.


f: Túl szép vagy és attól tart, nem lesz hosszútávú a kapcsolatotok és ha szakítotok, akkor már nem lesz ott az a másik csaj aki számára jelenleg egy tuti, biztos pont.

2012. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 asdface ***** válasza:

Nincs logika benne.

Ha unja a nőjét megy hozzád és ha téged un, megy haza.

Az első gondolatom az volt, hogy találkoznod kéne a másik nővel is, de ki tudja mi sülne ki belőle. Talán jobb embernek vélnéd magadnál és könnyebben letudnál mondani, erről a "férfinek" nevezett lényről.

A második az volt, hogy ne foglalkozz vele, mert így kisajátít magának. Ki tudja lehet Hárlemet vezet...

Ennyi jutott eszembe hirtelen.

2012. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha ismerném a lányt, az lehet, hogy tényleg segítene, mert talán (sőt szinte biztos) nagyon kedves lány. De arra nincs esély, hogy találkozzak vele. Külön megkeresni nem akarom, mert nem akarok veszekedést kelteni. Ha a srác szakít, azt tegye magától, nem azért mert "kikényszerítem".
2012. máj. 5. 18:51
 7/9 anonim válasza:

Figyelj ide! Három dolgot tanácsolok!

1. Legközelebb ne írj kisregényt mert míg végig olvastam háromszor csörgött a telefonon.Le lehet ezt 3 mondatban is írni.

2. Ne ringasd hiú ábrándokba magad,keress magadnak más partnert. Mondjuk engem,de előtte küldj egész alakos képeket magadról lehetőleg minimális ruházattal(mondjuk csak zokni).

3. Fordíttasd le a storyt és küldd el valamelyik dél-amerikai szappanopera rendezőnek. Biztos siker,és anyagi fellendülés amivel majd vígasztalódhatsz!

2012. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A másik csaj jobban főz :)

Komolyra fordítva a pasi tényleg a másik csajt szereti jobban, hiszen eldöntötte (elég könnyen) hogy inkább vele szeretne lenni. Itt csak másodhegedűs lehetsz.

Próbáld úgy felfogni az elmúlt 1 évet, mint egy szép élményt és nem mint elpazarolt időt.

Ja és találj mást.

2012. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gergo_30F ***** válasza:

kár érvelned, okokat keresned, a tények/tettek azt mutatják, hogy nem kellesz neki eléggé. hogy ez miért van, azt talán a csóka sem tudja pontosan, te meg aztán az idők végezetéig elmélázhatsz rajta, csak az idődet vesztegeted.

nem ez a lényeg...így van és kész, ne pazarolj rá több időt, csak magadat szivatod.

2012. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!