Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Bak ferfiak a ti...

Milyenek a Bak ferfiak a ti tapasztalaitok szerint? hogyan lehet kezelni oket?

Figyelt kérdés

a en parom Bak, es hihetetlenul bizonyitani akarja mindig hogy o a ferfi , es a no az csak egy haziasszony, aki most foz, takarit.Ferfi, aki nelkul nem lehet elni. Makacs, es soha se ad igazat, meg ha tudja is hogy nincs igaza.

Evekkel valtozik? csalad alapitas utan ?



2012. ápr. 7. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

nem hiszem. tiszta mostohaapám, szintén Bak. a nő arra van, hogy házimunkát végezzen, valamint, nőnek és gyereknek nem lehet véleménye, az övétől ellentétes pláne. lánygyereknek meg aztán pláne. mi úgy nőttünk fel, hogy ha netalántán meg mertünk szólalni, hogy "de", akkor üvöltött, hogy ne vitatkozz. rágalmaz, hülyeségeket fog ránk, stb. stb. és meg van róla győződve, hogy ő a tökéletes.



másik viszont, hogy egy nagy szerelmem is Bak volt. nála a kitartóság volt az, ami tényleg jellemző volt rá.

2012. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ha leszamitotm ezeket a eleg rossz tulajdonsagokat, egy igen kedves, okos ember a parom, csak amint rosszul szolok, vagy ellent mondok, ez van. probalom kezelni, de neha mar ugy hiszem nincs esely hogy barmi is valtozni fog.

koszonom a valaszt.

2012. ápr. 7. 23:30
 3/9 anonim válasza:
77%

Ki kell, hogy álljak a bakokért. :) Én is az vagyok, igaz lány, de van nagyon kedves férfi bak ismerősöm és ő ízig-vérig úriember, de a szó szoros értelmében. Ajtót nyit, kabátot felad, stb...és mindezt még nem nyálas módon. Azt is fontos lenne amúgy tudni, hogy mi az aszcendense, mert nagyon sokat számít. A bakok alapvetően makacsok, kitartóak és van egy kifejezetten durva humoruk, de mindezek ellenére tudunk elnézést kérni, ha racionálisan meg van magyarázva a hibánk....


A bak nem túl szerelmes típus, elég nehéz megszerezni a bizalmát, ha azonban hosszas küzdelem után végre sikerül, ne is reménykedjünk, hogy valaha meg tudunk szabadulni tőle.:))) Mindazonáltal, ha szerelmes, rengeteget kaphatunk tőle: elsősorban remek humorának céltáblái nem mi leszünk, talán megtanul főzni vagy a házimunkáknál kiveszi a részét, a társaságban előtérbe helyez vagy legalábbis hagy szóhoz jutni néha, fölényes, megalázó modorától megkímél bennünket, időnként előveszi a pénztárcáját (jó esetben nem csak azért, hogy megmutassa), felöltöztet tetőtől talpig és ha tényleg nagyon szerelmes, a misszionárius pózon kívül egy másik helyzettel is elkápráztat.:)))

2012. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
en is ismerek egy ilyen ferfit, aki talpig verig uriember, csak o mar egy kicsit idosebb, azert kerdeztem hogy idovel valtoznak e ezek a tulajdonsagok.
2012. ápr. 8. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Közeli ismeretségem nincs bakkal, de hajdanán volt egy osztálytársam bak... Ő is elég makacs volt, hajtotta az igazát, de emellett okos is volt és tudta viccesen kezelni a saját makacsságát és azt ahogyan reagálnak mások erre. Szóval bírtam. Családban nem tudom milyen lehet. Az osztálytársam imádta a sütiket. Sütiért cserébe gyakran engedett az igazából... :-)


Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy olyanban ne ringasd magad, hogy majd évekkel és családalapítás után változik! Ilyen nincs! Vagyis van, hogy változik valaki, te teljesen kicserélődni nem fog, és nem biztos hogy az általad remélt irányba változik majd. Ez nem a bakokra, hanem mindenkire vonatkozik.

Sajnos sokan vannak így, nők és férfiak is, hogy benne vannak egy kapcsolatban, valamiért nem mernek kilépni, de nincsenek teljesen megelégedve a párjukkal és ahelyett, hogy elfogadnák úgy, inkább reménykednek a változásban, de ezt titkolják és sok-sok év múlva, mikor már végképp nem bírják, akkor jön a hiszti. Meg a durvább zsarolások: eleinte csendben tűrés, a pár nem is sejti, hogy valamivel idegesíti a másikat, aztán jön a közös gyerek, ezzel magához láncolta a megváltoztatni kívánt személyt, majd ha azután sem változik önmagától, akkor veszekedés... Majd már utálják egymást, és jönnek ide feltenni a nagy kérdést, hogy "megromlott a kapcsolatunk, de a gyerek miatt nem akarunk válni, mit tegyek?".


Jobb, ha a bakoddal még most megbeszéled, hogy mi az amit nem tudsz benne elviselni, és vagy átgondolja és változtat ha szeret, vagy te elviseled így, ha szereted. De akkor mindig ilyen lesz. Egymással játszhattok, de ha már gyerek van, akkor nem csak rólatok lesz szó...!

2012. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Én halak férfi vagyok bak aszcendenssel. Zárkózott vagyok, megválogatom a barátaimat, nem bírom elviselni, ha általam haszontalannak ítélt dolgokkal kell töltenem az időmet,kitartó vagyok, a humoromra nem jellemző a csipkelődés, udvarias vagyok, makacs vagyok, a nő helye sztem is a konyhában van, nehezen mutatom ki az érzelmeimet, eléggé előítéletes is vagyok az emberekkel szemben, szeretek tanulni, olvasni, bulizni sose mennék, feleslegesnek tartom. Kb ennyi jutott most eszembe, remélem hasznos volt a válasz. Szia!
2012. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ja és nagyon szeretek, sportolni ( futás, úszás, kondi).
2012. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Nekem volt bak párom, katasztrófa volt.

Munkamániás volt, mindig úgy volt minden, ahogy ő akarta, beszélgetni alig lehetett vele (max arról amiről ő akart) és humora sem nagyon volt. Szóval minden igaz volt rá, amit a csillagjegy jellemzés ír. Az ágyban nem volt rossz, de sokszor olyanokra is rá akart venni, amiről tudta, hogy nem akarom, de nagyon kitartó volt...(néha már túl sok).

Szóval szerintem nem sok jó tulajdonságuk van, legalábbis az enyémnek nem volt, így nem bírtam sokáig.

A mostani párom vízöntő, ő egészen más, ő az a tipikus "isten lába" :)

2013. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A párom bak-nyilas, én oroszlán-szűz. Rengeteg jó tulajdonsága van. Tényleg egy határozott, férfias, sikeres, kitartó, jó humorú férfi, aki nagyon igényes magára és a környezetére és segítőkész. Nagyon intelligens és vonzanak a jó tulajdonságai. Viszont van egy másik oldala ami elég hideg, rideg, jéghegy. Mondják, hogy türelem kell hozzájuk de hosszú évek alatt azért elfogy. A nyilas miatt gondolom néha előtör belőle az az igazán szerethető, szeretetét kimutató és viszont igénylő ember, de a bak ezt visszafordítja és igazából érzelmi szinten kiszámíthatatlan. Nagyon könnyen megmakacsolja magát, amitől földhözragadt lesz és nem lehet kimozdítani. Természetesen ő mindent tud, jobban tud és oroszlánként ez néha kiborító. Sokszor van szükség a szűz aszcendensemre. A spontaneitást nem ismeri, számára csak a tervezés létezik. Az életben mindig tudja mit szeretne elérni, viszont ez a kapcsolataiban nem jellemző. Sodródik az árral, igazából nem bízik meg senkiben mert gondolom fél, hogy megbántják és ebből a bizalomhiányból fakadóan keresi a hibát...mániákusan. Amikor hibát talál és persze talál, hiszen senki nem tökéletes természetesen szóvá teszi, feltételezem ezzel nyugtatja meg magát, hogy minek bízna bárkiben tessék itt a hiba, ez az ember sem tökéletes. Azt gondolom, hogy az oroszlánnak egy végtelen szabályokkal teli vigyázzban állás a bakkal való kapcsolat, ahol a hiba kikerülhetetlen, a bűnös pedig sohasem a bak.
2020. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!