Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas jegy, bak aszcendenssel...

Nyilas jegy, bak aszcendenssel? :]

Figyelt kérdés
Légyszi csak "értelmes" válaszokat.:)
2012. máj. 27. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg holnap elüt egy tál almás pite.
2012. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, én is Nyilas vagyok,de nekem az aszcendensem Mérleg. Ez a legjobb párosítás,mert elolvasva még ezek tűnnek a legszimpatikusabb jegyeknek,és nem is annyira különböznek.


A Bakot nem tudom, elvben elég magának való,kicsit fura lehet a Nyilassal vegyítve. De még elmegy.


Hú de a nővérem is Nyilas, Halak aszcendensel, na azoknak aztán tényleg semmi köze egymáshoz. Nem is csodálom,h a nővérem néha kissé abnormális szélsőséges személyiség...

2012. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy a hátadon nő egy tepertős pogácsa.
2012. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az jelenti, hogy nyilas a horoszkópod és bak az aszcendensed.
2012. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Komolyan, akkora butaság, amit egyes intelligenciahányadossal nem rendelkező idétlen tinik***** fel tudnak rakni az interneten kérdésként, a csillagjegyek különböző variációjában. Semmi értelme. Régen hittem a horoszkópban, az is 50% vált be. Ennyi erővel bármi történhet. Nem a csillagok irányítják az embereket, nem is mi a csillagokat. A kettő teljesen eltérő dolog.
2012. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
senki nem állíthatja ezt vagy azt, mivel senki nem tud biztosat, az meg hogy mi a horoszkópod nem azt jelenti hogy megmondják a jövőd, hanem azt hogy milyen a személyiséged....itt jön az hogy nem csak a tinik a tudatlanok..., a nyilas mindig mindent jobban tud , ő csinálja a legjobban, de emellett szerény és pont ezzel a szerény stílusával rázza le azt aki nem szimpi, kicsit kétszínű is emellett a bak határozott, maximalista, így a jobban csinálok minden dolog erősödik, ha belekezdesz valamibe be akarod fejezni mindenáron, és általában sikerül is, általában nem hisz ilyenekben(mármint ezotéria) de nyilassal keverve ez változó lehet, nálad a nyilas érdeklődése jön ki az ezotéria iránt (nálam is csak nekem a skorpió aszcendens miatt, bak vagyok), az hogy mennyire keveredik benned a 2 személyiség tőled függ, te tudod hogy reagálod le a dolgokat, hogy oldod meg a problémáidat és milyen vagy úgy egyben. Azt mondják az aszcendens nőknél a klimax után erősödik inkább, ezért változnak meg az emberek...én ezt inkább a hormonoknak tudom be, de ki tudja.
2012. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Értelmes választ erre nem lehet írni...
2012. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értelmeset arra értem hogy ne feleslegesen írkájlanak;)

Köszi mindenkinek*zöldkezecske*

2012. jún. 5. 13:06
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom, én Nyilas vagyok Szűz aszcendenssel, a párom meg Bak. HA minket kettőnket összerakom gondolatban, és egy emberbe belegyúrom, akkor atyaég... Az tuti, hogy egy nagyon makacs, és önfejű személyiség jön ki, aki viszont imádja az életet, nagyon racionális és elég szélsőséges :) De, ha gondolod, megkérdezem egy asztrológiához értő ismerősöm, és leírom, amit mondott.. ;)
2012. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi:)

Utolso:koszi szepen,de nem kell:)) (majd irnek egy privit ha megis:))

2012. jún. 8. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!