Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Halak jegyű nők tényleg...

A Halak jegyű nők tényleg annyira érzékenyek? Milyen ez a jegy?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyire? Én halak jegyű nő vagyok.
2012. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt egy halak barátnőm én nyilas vagyok. Hát mit mondjak vele kész katasztrófa volt a kapcsolat. 6 hónap után szakított velem. Játszott az érzéseimmel, zsarolt, ordibált velem minden apróságért és sokszor úgy éreztem mintha rendőrségi kihallgatáson lennék.


Lehet ez nem horoszkóp kérdése ki milyen én sem hiszek benne, de amit ő művelt az mindennek a teteje volt.


Nyilas férfi

2012. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen azok..érzékenyek

de én iker vagyok, halak anyával, és én is érzékeny vagyok nagyon

2012. jún. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát vegyél hozzá egy aszcendenst is. A párom halak, de meg nem mondanád...van némi ezoterikus beütése és fehér bőr, zöld szem, sötét haj, mint Hófehérke, de amúgy egy hajtós kemény valaki, a bak aszcendens eléggé felülírja a halak napjegyét. Kicsit néha befolyásolható és segítőkész, szociális alkat, de nagyon kevéssé halak-tulajdonságú.
2012. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én halak vagyok, és tényleg nagyon érzékeny vagyok, nagyon a szívemre tudom venni, ha látok egy kóbor állatot, képes vagyok elsírni magam egy filmen, és amikor minden összejön először elsírom magam, aztán erőt veszek magamon, és keresek valami megoldást... Ez nem mindig van így, hangulatfüggő! :) A halak nagyon kreatív és empatikus (azt mondják)
2012. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is halak jegyű nő vagyok és tényleg nagyon érzékeny :D. Képes vagyok mindenen sírni ..:D
2012. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

17:00-as vagyok

[link] itt el lehet olvasni :)

2012. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Halak jegyű nő vagyok és van ami igaz rám, és van ami nem a csillagjegyem alapján. Nincs semmi értelme ezekben hinni. A csillagjegyekből mindössze 12 van és gondolj bele milyen sok ember. Minden ember más és más. Butaság 12 jellemzőhöz igazítani minden embert...
2012. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem is arrólv an suzó hogy 12 jegy 12 féle ember csak, nyilván mindenki tudja ezt hogy baromság, nem is igy kell ezt nézni, hanem van a 12 jegy, és vannak leirva jellemzők a jegyekre, ami általánosságba érezhető az embereken ki melyik jegyben született, de aszcendens, és más sok dolog is számit, de azért valamiylen szinten igaz hogy jellemzőek a tulajdonságok..én tapasztaltam sok embernél, akár külső jegyekre is nézve.
2012. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan a jegy, mint bármelyik másik. Kimutatott, hogy semmi különbség nincsen egyes jegyek szülöttei között.


Amúgy szerinted az, hogy érzékeny, főleg ha nő, melyik jegyre nem jellemző? Hm? Na ugye...

2012. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!