Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő-iker férfi?

Halak nő-iker férfi?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék erre alapozni, csak kíváncsi vagyok :)
2012. júl. 6. 08:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én mérleg vagyok, én is ikrek fiúval kínlódom :-)) bár sok hülyeségét helyén tudom kezelni, hidegfejűsége engem is kiborít néha (pedig én sem vagyok egy érzelgős alkat).

szeretem benne a játékosságát, humorát, ha jó hangulata van, kitűnő partner, okos, megfontolt, igazságos, hűséges. de ha rossz hangulatban van, akkor rendszerint veszekszünk.

2012. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyám a Halak, fater az Ikrek képviseletében áll, a kezdetek kezdetétől eltekintve mindig is zűrös volt a viszonyuk, válásba is torkollt. Persze erősen kétségbe vonom, hogy a csillagjegyük a felelős ezért. Mindkettejük személyisége mutat eltéréseket az őket összedobott életadóikétól, pedig meglepő módon ugyanabba az övbe születtek, illetőleg én apám kiköpött klónjára sikeredtem annak ellenére, hogy Bika vagyok. Szóval erre ne alapozz.
2012. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

A hűségessel vitatkoznék!!!

Az ikrek nem hűséges, max. nagyon jól el tudja hitetni a párjával!!!!

2012. júl. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
utolsó: :-DDD akkor asszem jobban odafigyelek rá :-D
2012. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból írtam, tényleg figyelj rá oda!
2012. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Bár inkább csak flörtölget (egyszerre többel is)a tipikus iker, s a családját nem nagyon hagyja el!
2012. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"Egy idő után nagyon fog fájni, hogy nem kapsz annyi érzelmet tőle, amennyire szükséged lenne, én legalábbis úgy éreztem, hogy ikrek lány mellett le voltam tojva. Légy nagyon óvatos, ne habarodj bele nagyon elsőre! Halak/F"


"Ja és még annyit, hogy az első pár hónapban, baromira érdeklődött felőlem, azt hittem ez egy tökéletes pár lesz, és aztán egyik pillanatról a másikra lettem letojva, ne ismerd meg azt az érzést! Halak/F"


Pont így volt nálunk is, először érdeklődött majd egyik pillanatról a másikra le se szart(ez volt egy közös barátunk első reakciója mikor elmondtam a szakítást)..és sajnos tényleg nem kaptam tőle érzelmet, csak nagyon ritkán de kételkedek abban is, hogy valaha egyáltalán szeretett volna mert ahogy szakítottunk az nem arról árulkodik, hogy igen..köszönöm a válaszokat csak már töröltem a kérdést(most csak véletlenül bukkantam rá:))

a kérdező voltam :)

2012. júl. 21. 19:31
 18/18 anonim válasza:

Nem jó,nagyon nem jó.Legalábbis az en tapasztalatom szerint.

Én halak vagyok és nő,elég szeszélyes,sokszor változik a hangulatom,olykor egyik pillanatról a másikra,de nagyon érzelmes vagyok,mily meglepő :D

Legjobb fiúbarátom ikrek volt,vele össze is jöttünk és még ha hivatalosan nem is jártunk akkor is volt egyfajta vonzalom.Na ehhez képest évek óta nem beszélünk,annyira összevesztünk. Amikor jóba voltunk akkor is mindig hajbakaptunk,kicsit olyan volt mint Ady verse a Héja-nász az avaron. Mindig megbántott és konkrétan nem is értette,hogy min sértődök meg.Nagydumás,nem lehet vele unatkozni,de szörnyen felszínes és tényleg egyik nap ilyen,másik nap olyan.Hajlmos a hazugságra(az én delikvensem különösen). Mi mindketten erős egyéniségek vagyunk,ő mindenképpen,de ha valamit igazságtalannak érzek vagy bunkók velem az nagyon megvisel és akkkor előfordul,hogy én is odamondok,de alapvetően a veszekedéseinknek mindig az lett a vége,hogy sértegettük egymást(én is próbáltam az ő gyenge pontját támadni,hogy azt higgye én is erős vagyok) és aztán a végén valami olyan bántót mondott a lehető legtermészetesebben,hogy sírás lett a vége. Ja,és nagyon fellengzős :D

Am ez nem általánosítás,de nálunk ez történt,és én tipikus halak vagyok és őrá is passzol az ikrek jellemzés,így gondoltam leírom:)

2014. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!