Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg a vízöntők vannak a...

Tényleg a vízöntők vannak a legkevesebben?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam már ezt. Akkor kikből van a legtöbb? Az oroszlánból (mivel az áll vele szemben) Akkor nyáron többen születnek, mint télen?

2012. júl. 17. 21:58
1 2 3
 1/22 Tom Benko ***** válasza:
Mivel az ember a szaporodási ciklusát egy-két millió éve széthúzta az egész évre, a születési átlag minden hónapra, sőt, minden napra ~ugyanannyi. Szóval tetszőleges csillagjegy szülöttei ~ugyanannyian vannak. Érdemes szkeptikusan viszonyulni az ilyen kijelentésekhez.
2012. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de én tapasztaltam is h a nyáriak többen vannak, na mindegy!
2012. júl. 17. 22:07
 3/22 anonim ***** válasza:

Igaz. Vízöntők vannak a legkevesebben, a Szűzek pedig a legtöbben. :)

És hogy miért? Na, erre már gondolom tudod a választ... :)))

2012. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hogy tudnám? De miért van ez így?
2012. júl. 17. 22:11
 5/22 Tom Benko ***** válasza:
Hány elem alapján állítod?
2012. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem tudom, több helyen is olvastam. És ha így van, akkor mi az oka
2012. júl. 17. 22:14
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
az, hogy ilyen gondolkodású és tudású emberből ennyi kell. nem lehet mindenki újító ;) őrült lenne a világ, ha mindenki így gondolkodna, ahogy mi ;)
2012. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
A születő gyereknek vajmi kevés beleszólása van abba, hogy mikor jön világra. Így a kérdés inkább az, hogy az év mely szakában szeretnek d*gni az emberek.
2012. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom,mennyire vagyunk kevesen,az mindenesetre biztos,hogy a környezetemben és a baráti körömben én vagyok az egyetlen vízöntő,és eddig az összes munkahelyemen és iskolámban alig volt 1-2 rajtam kívül... :D De sebaj,nekem ez így tök jó,így is elég különc figurák vagyunk,jó,ha ez így is marad... :D
2012. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Nem vagyok egy környezetembe beleolvadós tipus..viselkedésben , gondolkodásban tuti nem.
2012. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!