Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A KOSnak mik a legnagyobb...

A KOSnak mik a legnagyobb hibái? Milyen betegségek (lelki is) jellemző rájuk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 20:48
 1/9 anonim válasza:

Nekem két barátomnak volt már kos a horoszkópja.

Mind a kettőre tipikusan igaz volt, hogy nagyon egocentrikusak, makacsok,öntörvényűek,mindennek ugy kell lennie ahogy ők akarják,de emellett nagyon érzékenyek!

2012. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uralkodó típus, aki néha (sokszor) szeret irányítani másokat! Vagy néha manipulálni is. Nehezen viseli el, ha nem az van, amit ő akar, lobbanékony, hamar begurul, de hamar le is nyugszik, és túlteszi magát a dolgokon.

Nagyjából ennyi jutott most eszembe. És írom ezt úgy, hogy én is kos vagyok! Lelki betegségekről nem tudok mit írni, ami a csillagjeggyel lenne összefüggésben.

2012. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez is bizonyítja h a horoszkóp egy nagy hülyeség. Kos vagyok. Amit előttem leírtak tulajdonságokat, nagyjából egyik sem illik rám.

Az embert nem a horoszkópja határozza meg. Elég egysíkú lenne ez a világ ha csak 12 féle tulajdonságú ember létezne.

2012. aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van ez, én nem igazán hiszek ebben a horoszkópos dologban, viszont tény az, hogy én is kos vagyok, és ez mind teljességgel igaz rám. Tény hogy egy egoista, makacs és öntörvényű ember vagyok, de nekem jó így. Én így szeretem magam ;)
2012. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a legnagyobb hibája az, hogy ráKOS. XD
2012. aug. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a nyári meleg hónapokban, nedves időszakban gyakran előfordul a légynyüvesség, amelyet ha nem kezelnek, akár az állat elhullásához is vezethet
2012. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az hogy hülye kérdéseket tesz fel
2012. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit a 2es válaszoló leírt az rám tökéletesen illik, pedig rák vagyok.
2012. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pl aki oKOS az nem foglalkozik a horoszkóppal
2012. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!