Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Leírnátok nekem mindent amit...

Leírnátok nekem mindent amit a vízöntőkről tudtok?

Figyelt kérdés

Vízöntő vagyok, és kíváncsi hogy mennyire igaz rám ami a vízöntőkre igaz. Még új vagyok az asztrológia-témában, de nagyon érdekelne.

Én ilyen vagyok: eléggé fanatikus/mániákus, úgy érzem nem illek az emberek közé, imádok nevetni, és állítólag elég vicces is vagyok, kíváncsi vagyok, mindig is különc voltam, minden társaságban, rengeteg tervem van, amiket meg akarok valósítani (részben "világmegváltó" tervek :D), nem szeretem a buta embereket, vagy ha valakit nem a személyisége alapján ítélnek meg, hanem külső tényezők alapján, utálom az igazságtalanságot, nagyon szeretem a gyerekeket, kicsit feminista vagyok, maximalista de egyben lusta is, szeretem az extrém/különleges dolgokat vagy embereket, a dolgaimban/terveimben biztos vagyok, de önmagamban bizonytalan, nincs sok barátom, mert nem sok ember tud elviselni engem, mindig megmondom az igazat, alapjában megbízom mindenkiben, amíg nem adnak okot nekem az ellenkezőjére, nagy vágyam, hogy tudjak segíteni a szegényebb/rosszabb helyzetben élőkön, vegetáriánus vagyok, mert nem támogatom az állatok leölését...

Hirtelen ennyi jutott eszembe :D (Lehet ez még sok is, bocsi^^)



2012. aug. 10. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Vízöntő horoszkóp önmagában az égvilágon semmit sem jelent, egy tág fogalom.

Ez többet ér egyel: [link]

Ez már jóval közelebbi elemzést ad, persze igazi elemzést csak tényleg jó asztrológus adhat. Viszont a személyiséget nem csak a bolygóhatások adják.

2012. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
35%
Nézd, én ezt írom álláskeresésnél kisérőlevélnek. Vízöntő vagyok, eszem húst.
2012. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
39%

Komolyan, ez már picit durva:D mármint oké, így vannak vízöntő ismerőseim, hasonlítunk is, de ez nagyon sok mindenben igaz rám (vízöntő vagyok;)). Én pl eszek húst, de már volt egy olyan időszakom amikor majdnem vegetáriánus lettem ..és most sem vagyok "hús-rajongó".

Meg igen, a vízöntő az egy tág fogalom, nem tudom hogy tudod e az aszcendensed, ha nem akkor könnyen utána lehet nézni neten ( pl [link] ), az is alakítja a személyiséged, mert nekem Kos, és a világmegváltó tervek, nem írtad le, de én még nagyon lobbanékony is vagyok, és ha valamit elhatározok, akkor az úgy lesz punktum (mármint szerintem, és addig nem tágítok, amíg nincs igazam ..ez néha rossz tulajdonság..), és ezek kifejezetten Kos tulajdonságok:)

2012. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor lássuk egyenként!


fanatikus/mániákus – legtöbb embernek van valami rögeszméje, amit nagyon szeret csinálni. Ezt akár fanatizmusnak is élheti meg; imádok nevetni – ki nem?; mindig is különc voltam – vagy csak annak érzed magad, pont azért, mert a horoszkópok a vízöntőnek ilyen személyiségjegyet tulajdonítanak!; világmegváltás – ezen többé-kevésbé 100 emberből 99 átesik. Aztán leszokik róla; nem szeretem a buta embereket – ez csak azt bizonyítja, hogy viszonylag értelmes vagy, nincs sok szeretni való a butaságon; utálom az igazságtalanságot – senki sem szereti!; szeretem a gyerekeket – újra 100-ból 99!; feminista – nemfüggő, egyébként dicséretnek számít, ha valaki harcos feministaként van feltüntetve; maximalista és lusta – többé-kevésbé mindenki törekszik a maximalizmusra, vannak kifejezett lusta pillanatai is. Semmi különleges nincs benne…


Nem akarnám az időt tovább rabolni, mert nyilvánvaló, hogy a Barnum effektus áldozata vagy. Egy rakás általános állításra azt hiszed, ez a te egyedi személyiségrajzod, holott 100 emberből 99-re ráillik. Azért is csapdába estél, mert magadra nézve igaznak érzed azokat az állításokat is, amelyek egy kis bókot tartalmaznak: "szereti a gyerekeket; nem könnyű becsapni; megválogatja a barátait; igényes önmagával és a társaságával szemben" stb.


A másik baj, hogy sok ember ismeri a horoszkópok "tulajdonságait". Tudja, hogy ennek és ennek a jegynek ilyen és ilyen tulajdonságokat tulajdonítanak, és megpróbál ezeknek megfelelni. Elvégre eléggé hízelgő ha az ember világmegváltónak, nagy gondolkodónak, független elmének, zseninek gondolhatja magát, és elhiszi, hogy őt nem lehet becsapni, holott a legalantasabb pszichológiai manipulációnak a fenti ábra szerint úgy bedőlt, hogy csak úgy dudál a kanyarban!

2012. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok a témában, eddig nem érdekelt az asztrológia és nem olvastam utána a vízöntő jegy tulajdonságainak. Ezért is tettem fel a kérdést hogy megtudjam őket. Szóval ez nem akármilyen "szindróma".
2012. aug. 10. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is szindróma, hanem Barnum vagy Forer effektus.

[link]


Lehet, hogy tudatosan nem foglalkoztál vele, de akarva-akaratlanul úton-útfélen hallhattál róla. Ki sem lehet kerülni, még a tévéújságnak is van heti horoszkópmelléklete, meg ezermillió helyen is olvashatod, és befolyásol, anélkül, hogy tudatában lennél ennek.


Nincs olyan, hogy hétmilliárd embert be lehet 12 skatulyába suvasztani. Még akkor sem, ha ezt megpróbálják ellensúlyozni 12 aszcendens jeggyel, amellyel így a kategóriák száma 144-re növekszik.


Még mindig elenyészően kevés.

2012. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy öntik a vizet.
2012. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

"Kezdő vagyok a témában..."


Akkor javaslom, hogy ne is nagyon merülj el benne!

2012. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy tök ismeretlen ember szubjektív megítélésével nem tudom, mit tudsz kezdeni, de tessék:


Egyik lány ismerősöm címszavakban: felszínes, rideg, távolságtartó, bulizós, kritikus, makacs, tipikus buta liba


Másik lány ismerős: naiv, esze semmi - fogd meg jól, egobajnok, pink


Harmadik: átlag tini, gyakran depis, komor, de a fentihez hasonló pink lányok társaságát keresi, utál tanulni, pont annyira, mint dolgozni


Negyedik: okos, mély hangú, mindig le van lessulva, extrovertált, törtető


Férfiak:


Első: folyamatos bugyuta vigyorgás, hazudozás minden körülötte lévőnek, leereszkedő stílus


Második: humoros, oldott, laza, gyakran túl komolytalan

2012. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!