Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfiak milyenek?

Rák férfiak milyenek?

Figyelt kérdés

jul. 7.-én születtem.

Aszcendest vagy mit nem tudoom :D


2012. aug. 15. 22:14
 1/5 anonim válasza:
36%
Pont, mint én.
2012. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Én rák vagyok és férfi.Eléggé visszahúzódó vagyok,könnyen megbántódok sajnos a rák ilyen érzékeny természet(utálom is magam).Társaságban nem vagyok vagyok középpontban,ott is inkább a háttérbe vonulok,lehet pont azért mert nehezen nyílok meg,főleg idegen környezetben,idegenek közt.Nehezen barátkozom,de aki egyszer elnyeri a bizalmamat azért tűzbe teszem a kezem.Ragaszkodó típus vagyok,ragaszkodok tárgyakhoz,emberekhez akik közel állnak hozzám.Röviden ennyi.

De itt olvashatsz hivatalosat is: [link]


Sok minden igaz rám,amit esetleg kihagytam.

2012. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Én kettőt ismerek.


Az egyik igazán eredeti figura, ritkán szólal meg, de akkor olyat mond, hogy szakadsz, mert olyan dumája van.

A másik állandóan pofázik, szentül meg van győződve arról, hogy ő milyen vicces csávó, és hogy csak neki lehet igaza, mindenki más hülye. Sportot űz abból, hogy kiforgatja a szavait bárkinek (már orrba is vágták párszor a nagy pofája miatt).

Aztán csodálkozik, ha elküldöd a fr*ncba, mert ő nem érti, mivel sértett meg :/

2012. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%
Jobb, ha magad keresel rá te tudod melyek igazak rád. Az aszcendensedet amúgy sem tudnánk megmondani, mert ahhoz a pontos szül. óra perc kell, ami nem biztos, hogy a Rák aszcendenst eredményezi.
2012. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
érzékenyek
2012. aug. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!