Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző arra, aki a kínai...

Mi jellemző arra, aki a kínai naptár szerint a Ló évében született?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Vonzza a loú-kat.
2012. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Négy lába van.
2012. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a guglival jobban jársz, az kiad egy rakat találatot csak erről.


Én is a ló évében születtem; temperamentumos vagyok és tényleg "be kell törni". Nálam üvöltözéssel és manipulációval csak ellenkezést lehet elérni.

2012. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátom a ló évében született és nagy a farka. Nem vicc!
2012. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a ló évében születtem

hát "kapcsolatfóbiám" van. nem bírom ha valaki rám akar telepedni, irányítgatni, beosztani helyettem az időmet vagy megmondani hogy most mit "kell" csinálnom, elvárja az adott pasi hogy vágjak hozzá jó pofát hogy mindennap kikényszerít velem egy találkozást.

rettentően nem bírom, ha érzem hogy "szorul a hurok" ami kb. 2 hét után bekövetkezik, lelépek, féltem a szabadságomat, önállóságomat.

igen, az erőszakot, fenyegetést, zsarolást sem tűröm. ha valaki ilyen módszerrel próbál rávenni valamire azért is szembe megyek vele még ha súlyosak lehetnek a következmények, akkor is.

ja és folyton a külsőmmel foglalkozom, imádok sportolni

de valószínűleg ez nem igaz az összes lóra azért

2012. aug. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!